Szukasz rady na rosnące ceny gier?


Kolejna generacja konsol, nie tylko wprowadziła nowe rozwiązania technologiczne, spotkaliśmy się również ze wzrostem cen gier. Niedługo będziemy musieli pożegnać się ze znajomą ceną 293PLN. Jeśli raporty się nie mylą, wkrótce za gry AAA będzie trzeba zapłacić od 340 – 390PLN, a mowa tu jedynie o standardowych edycjach. Na szczęście istnieje wiele rozwiązań, które pozwolą nam sięgnąć po gry w niższych cenach. Na przykład możesz znaleźć tańsze klucze gier dostępne na cyfrowych rynkach, takich jak Eneba. Do tego dochodzą jeszcze subskrypcje.

Skromny budżet? Subskrybuj Game Pass!

Netflix zrewolucjonizował sposób w jaki oglądamy filmy i seriale telewizyjne. W podobny sposób Xbox Game Pass zmienia świat gier. Być możesz wiesz już jak działa subskrypcja, ale czy już ją masz? Jeśli nie, to polecamy.

 

Jeśli Twój budżet nie należy do największych, to jest to znakomita szansa, żeby zaoszczędzić. Nie tylko możesz teraz zagrać w wiele gier indie oraz AAA od zewnętrznych wydawców, nie będziesz już musiał kupować gier dostępnych wyłącznie na Xbox. Zapewne już to wiesz, ale Scorn, Starfield, Gears oraz Halo są i będą dostępna w Game Pass w dniu premiery. Dlatego już zdążyłeś zaoszczędzić ponad 1000PLN na koncie.

 

I owszem, program subskrypcji nie obejmuje wszystkich gier, zwłaszcza w dniu premiery. Być może będzie trzeba poczekać z rok na najnowszego Assassin’s Creed. Możliwe też, że nigdy nie będzie dostępny w usłudze. Ale to nie problem, jest jeszcze cała masa innych, w które możesz zagrać. Co więcej, dzięki zaoszczędzonym przez subskrypcję pieniądzom, będziesz mógł kupić nowe gry.

Ceny gier rosną, zatem subskrypcja wydaje się rozsądnym posunięciem. Możesz znaleźć oferty Xbox Game Pass w niższych cenach dostępne na cyfrowych rynkach.

Czy Xbox Live Gold nadal ma znaczenie?

Xbox Game Pass Ultimate ma wszystko, czego potrzebujesz – bibliotekę gier oraz dostęp trybu multiplayer online jak w Gold. Czy z dostępem do takiego połączenia Xbox Gold nadal ma sens? Cóż zależy, od tego, jakim typem gracza jesteś. Jeśli grasz jedynie w gry single-player. Wtedy Game Pass będzie dla Ciebie znakomitym wyborem. Jeśli lubisz tylko multiplayer – możliwe, że biblioteka tytułów, które Cię nie interesują nie jest najlepszą opcją. Każdy z nas jest inny i ma swoje własne upodobania. Game Pass jest świetny jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, a Xbox Live Gold jest idealny dla osób, które grają tylko online.

 

Korzyści nie kończą się tutaj. Gold pozwoli Ci zdobyć dostęp do nowych gier każdego miesiąca, choć nie mogą się równać z ofertą Game Pass. Co więcej, możesz też liczyć na ekskluzywne zniżki w sklepie Microsoft, które sięgają aż 85%.
Xbox Game Pass

 

Nie możesz unikać i kontrolować rosnących cen gier komputerowych, jednak zawsze możesz znaleźć tańsze alternatywy. Zakupy online sprawiły, że gry stały się łatwiej dostępne, cyfrowe rynki gier oferują wiele rozwiązań, które nieco odciążą Twój portfel. Znalezienie kluczy gier w niższych cenach nie jest zbyt trudne, możesz też kupić gry taniej z pomocą kart podarunkowych. Co więcej, Game Pass stał się znakomitą ofertą dla casualowych graczy, a Xbox Live Gold nie traci na popularności wśród hardkorowych entuzjastów trybu multiplayer. Istnieje wiele alternatyw, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze. Wystarczy, że wybierzesz najlepszą opcję dla Siebie.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Słuchawki NEON 750 RGB Genesis - Recenzja i Opinia zapalonego gracza
Następny Scorn - Recenzja - Bardzo piękny jest ten gniot