The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom z nowym gameplayem


The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom z nowym gameplayem

Podczas niedawnej prezentacji Nintendo Direct, Nintendo udostępniło nowy zwiastun gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, nadchodzącej przygodowej gry akcji opracowywanej na konsolę Nintendo Switch, która ma zostać wydana jeszcze w tym roku.

Poza tym, że zwiastun wzbudził zainteresowanie widzów przygodą, która wkrótce ma się ukazać, pokazał także niektóre z oszałamiających lokacji i zaciekłych potworów w grze, a także podzielił się spojrzeniem na mechanikę rozgrywki i nowe umiejętności Linka. Według zwiastuna, Link z Tears of the Kingdom będzie miał moce podobne do telekinetycznych i będzie mógł poruszać się po ziemi i niebie Hyrule za pomocą samodzielnie wykonanych pojazdów i urządzeń podobnych do dronów.

Nintendo napisało: „W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild wybierzesz własną ścieżkę przez rozległe krajobrazy Hyrule i tajemnicze wyspy unoszące się na rozległym niebie powyżej. Czy potrafisz wykorzystać moc nowych zdolności Linka do walki ze złowrogimi siłami zagrażającymi królestwu?”

Wraz z nowym zwiastunem Nintendo udostępniło 27 nowych zrzutów ekranu z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (potocznie znana jako The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2) to nadchodząca przygodowa gra akcji z 2023 roku opracowana przez Nintendo EPD i wydana przez Nintendo na Nintendo Switch. Premiera gry przewidziana jest na 12 maja 2023.

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Poprzednio Jak wybrać dom w Hogwarts Legacy?
Następny Broly wjeżdża na warsztat - refleksji o Dragon Ball ciąg dalszy