Total War: WARHAMMER III – data premiery, edycja limitowana i day one


Ogłoszono datę premiery Total War: WARHAMMER III oraz dwie edycje specjalne. Premierę zaplanowano na 17 lutego 2022 roku na PC na platformach Steam, Epic Games Store i Microsoft Store(również w Gamepassie PC). Trochę po premierze powinny pojawić się też wersje na Linuxa i MacOS. Zawartość gry nie będzie różniła się pomiędzy sklepami.

Specjalne edycje pudełkowe

Dostępne do kupienia będą w przedsprzedaży i w pierwszym tygodniu po premierze. Z powodów niezależnych od twórców tj. pandemia, która uderzyła w wiele gałęzi przemysłu i zmusiła ich do pracy w domu przez ostatnie dwa lata developementu, nie będzie edycji kolekcjonerskiej.

Edycja DAY ONE zawierać będzie dwustronny plakat z mapą z kampanii i cover artem gry, naklejki Chaosu i pakiet Ogrzych Królestw(dostępny do kupienia po premierze gry).

Edycja Limitowana zawierać będzie to co edycja DAY ONE oraz zdobionego steelbooka.

Dodatkowe informacje

Ze względu na to, że tytuł jest mocno multiplayerowy i dostępny w wielu sklepach twórcy planują wsparcie dla sesji między np. EGS i Steam.

Jako bonus w edycjach fizycznych i w przedsprzedaży jest pakiet Ogrzych Królestw dający nam dostęp do nowej frakcji, który po premierze będzie również dostępny do kupienia jak standardowe DLC.

Join the Ogre Kingdoms | Total War: WARHAMMER III Early Adopter Bonus Reveal

 

 

No Comment

Zostaw komentarz

Previous MEAT - The CULT - Pixelowa karcianka z draftem sygnowania Słoniem na Wspieram.to
Next Nowy, Stary tydzień w Destiny 2: Beyond Light! Tajemnicze zadanie od Włóczęgi i akcja na Europie!