Tower of Fantasy – Scenic Point – Poradnik z mapami


Jeżeli jesteście osobami, które uwielbiają czyścić mapy w 100%, to w Tower of Fantasy na pewno trafiliście na problem ze Scenic Points, czyli punktami widokowymi, bez których nie odkryjecie map w całości i nie otrzymacie najważniejszych nagród za eksplorację.

W każdej z lokacji w grze odnajdziemy parę punktów widokowych, czyli właśnie scenic point. W zależności od lokacji będzie to pięć punktów na lokację lub cztery punkty na lokację. Same w sobie nie dają nam żadnej przewagi, nie awansujemy dzięki nim szybciej i nie otrzymujemy żadnych dodatkowych bonusów. Przynajmniej bezpośrednio. W praktyce jednak bez nich nie odkryjecie w całości map, a same scenic point w tower of fantasy są często ukryte na całkiem przyzwoitych wysokościach. By ułatwić Wam grę oraz eksplorację przygotowałem ten poradnik oraz zdjęcia do odpowiednich lokacji. Dzięki temu bez problemu odkryjecie wszystkie punkty sceniczne w grze.

Na obecną chwilę w grze odnajdziesz 23 scenic points, jednak oczywiście w przyszłości twórcy prawdopodobnie dodadzą kolejne lokacje i wtedy liczba ta się powiększy. Niektórzy bohaterowie ułatwią Tobie eksplorację, jeżeli zadbasz o ich lojalność. Listę bohaterów znajdziesz tutaj – Wszystkie Simulacra w Tower of Fantasy.

Tower of Fantasy Astra Scenic Point

Pierwsza lokacja w grze, która w dużej mierze posłuży nam za lokację tutorialową z tłumaczeniem wszystkich istotnych mechanik w grze. Tutaj także odnajdziesz pięć pierwszych punktów scenicznych i poznasz zasady odkrywania mapy gry.

Scenic Point 1

Pierwszy punkt odnajdziesz w Astra Shelter, niedaleko punktu medycznego oraz miejsca, gdzie otrzymasz swoją pierwszą broń. Punkt znajdziesz zaraz na klifie.

Scenic Point 2

Ten punkt znajdziesz w Nothern Ring Ranges, na samej górze jak wejdziesz na szczyt i spojrzysz sobie na wschód w stronę rzeki powinieneś ujrzeć ten punkt.

Scenic Point 3

W lokacji Mega Arena (polecam zrobić tam od razu też questy). Na samej górze klifu, patrząc w stronę areny odnajdziesz też punkt.

Scenic Point 4

Na samym szczycie pilarów w Ring of Echoes. Jest ich parę jednak z oddali powinieneś zauważyć scenic point na jednym z nich. Możesz się wspinać, ale łatwiej będzie poszybować na niego.

Tower of fantasy scenic point 5

Scenic Point 5

Tomb of Thorns, właściwie nad bossem Robarg. Punkt sceniczny zobaczysz na powalonym pniaku.

Tower of Fantasy Banges Scenic Point

W drugiej lokacji, w przeciwieństwie do tej pierwszej odnajdziesz aż sześć punktów scenicznych. Druga lokacja jest też trochę większa i właściwie można powiedzieć, że jest to największa lokacja w grze. Jeżeli ją zrobisz na 100%, to już nic nie będzie Ci straszne drogi podróżniku.

Scenic Point 1

W dokach Banges, na zniszczonej drodze na drodze wschodniej od doków. Możesz dotrzeć tam szybując z lokacji na północnym wschodzie.

Scenic Point 2

W Banges Tech, na północny zachód od doków. Łatwo się tam dostać i nie jest tak wysoko od powierzchni ziemi. Scenic Point odnajdziesz na drewnianej kładce parę metrów nad ziemią.

Scenic Point 3

W lokacji The Maen, wysoko na klifach. Wspinać się zacznij od strony wodospadu i powinieneś tam trafić bez problemu.

Scenic Point 4

Banges Farms, na zachód od zniszczonej drogi. Musisz się wspinać w górę, ale nie na sam szczyt. Punkt sceniczny jest troszkę niżej.

Tower of Fantasy Banges Scenic Point 5

Scenic Point 5

Ten scenic point znajdziesz w Shelter, czyli drugim mieście w Banges, gdzie dojdzie do konkluzji quest w tej lokacji.

Tower of Fantasy Banges Scenic Point 6

Scenic Point 6

Ostatni scenic point w Banges odnajdziesz w Signal Station Ruins, w praktycznie samym środku tej lokalizacji, na samym szczycie klifu. Znajdziesz tutaj parę grup wrogów, ale możesz ich ominąć szybując z pobliskiej lokacji.

CIĄG DALSZY NASTĄPI…

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Pętla - recenzja - przeszłość spotyka przyszłość.
Następny Fortnite i Fall Guys w Destiny 2! Jak zdobyć skórki?