Transformery lądują w Fortnite: Nowy Pakiet dostępny od października 2023 roku!


Jedna z najpopularniejszych gier online na świecie, Fortnite, ponownie wprowadza niepowtarzalną zawartość dla swoich graczy. Tym razem, deweloperzy gry nawiązują współpracę z kultową marką Transformers, oferując nowy Pakiet Transformers, który umożliwi graczom doświadczenie ekscytujących chwil i niesamowitych bitew w pełnym stylu Autobotów i Deceptikonów.

Od 13 października, fizyczne kopie pakietu Transformers Fortnite będą dostępne w sklepach detalicznych, podczas gdy wersje cyfrowe trafią do sklepów cyfrowych dopiero 21 października. Ten unikalny pakiet wprowadza wiele nowych elementów do świata Fortnite. Przygotuj się na trzy nowe stroje, które pozwolą Ci wcielić się w swoje ulubione postaci z Transformers. Każdy strój jest uzupełniony zestawem unikalnych plecaków i kilofów, które dodają jeszcze więcej indywidualności i stylu do Twojej postaci. A jeśli chodzi o interakcję z innymi graczami, pakiet zawiera również dwie nowe emotki. Dodatkowo, każdy pakiet zawiera 1,000 V-dolców, wirtualnej waluty Fortnite, które można wykorzystać na zakup dodatkowych elementów w sklepie z przedmiotami.

 • 3 nowe stroje
 • 3 nowe plecaki
 • 3 nowe kilofy
 • 2 nowe emotki
 • 1,000 V-dolców

Zawartość Pakietu Transformers

Strój Bumblebee i akcesoria w Fortnite

 • Strój Bumblebee: Najlepszy autobotyczny przyjaciel, jakiego człowiek mógłby mieć.
 • Plecak Skrzydła Bumblebee: Lot Bumblebee.
 • Kilof Miecz Żądło: Poczuj żądło. (Ma wbudowaną emotkę Gotowość Bitewna.)

Strój Megatron i akcesoria

 • Strój Megatron: Prawdziwa moc nie jest zdobywana. Jest brana!
 • Plecak Emblemat Deceptikonów: Atak Deceptikonów!
 • Kilof Energonowa Maczuga: Władaj tą maczugą napędzaną Energonem. (Ma wbudowaną emotkę Działo Fuzyjne.)

Strój Fortnite Battle Bus i akcesoria w Fortnite

Fortnite Battle Bus nie jest oficjalnym postacią Transformers, ale to nie znaczy, że nie może dołączyć do zabawy:

 • Strój BattleBus: Beep! Beep! Do zobaczenia na… mnie?
 • Plecak Robobalon: Od przystanków autobusowych do gorących kropel.
 • Kilof Napędowym: Zrzucanie graczy w zupełnie nowy sposób.

1,000 V-dolców

Możesz wykorzystać te V-dolce na stroje, emotki i więcej w sklepie z przedmiotami!

Dostępność Pakietu Transformers

Kopie fizyczne pakietu Transformers będą dostępne u sprzedawców gier dla PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i Nintendo Switch. Kopie cyfrowe można nabyć w sklepach konsolowych lub w Epic Games Store. Możliwy będzie również zakup cyfrowy w sklepie Fortnite Item Shop.

Pakiet Fortnite Transformers to niesamowita okazja dla fanów zarówno Fortnite, jak i Transformers, aby doświadczyć unikalnej synergii między tymi dwoma kultowymi markami. To jest okazja, aby stać się częścią dwóch światów jednocześnie i cieszyć się dynamiczną rozgrywką, jaką oferuje Fortnite, w pełnym stylu Transformers.

Z zestawem zawierającym unikalne stroje, akcesoria i emotki, gracze będą mieli niepowtarzalną okazję do przeżywania niesamowitych przygód w Fortnite, jednocześnie wyrażając swoją miłość do Transformers. Możliwość przebrania się za ulubione postaci, takie jak Bumblebee czy Megatron, dodaje nowego wymiaru do gry, co na pewno przyciągnie zarówno starych, jak i nowych graczy.

Równie ważne jest to, że pakiet będzie dostępny zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej, co pozwoli na dostęp do zawartości z różnych platform i lokalizacji. A to jest zasługa grupy Cenega, jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm w sektorze gier komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej, która daje graczom możliwość doświadczania najnowszych i najbardziej ekscytujących gier. To nie jest pierwszy taki pakiet Fortnite. Już wcześniej pisaliśmy o takich pakietach, jak te związane ze Spider Manem czy też na podstawie Wiedźmina.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Cyberpunk 2077 - Wszystkie Klasy - Poradnik
Następny Jak samodzielnie tworzyć scenariusze do gier RPG - Poradnik