Trwają prace nad serialem telewizyjnym i filmem Tomb Raider


Po długiej przerwie Lara Croft jest na tropie powrotu i przywrócenia serii Tomb Raider.

Po długiej przerwie Lara Croft jest na tropie powrotu i przywrócenia serii Tomb Raider. THR donosi, że serial telewizyjny o słynnej poszukiwawczyni przygód jest opracowywany przez Amazon, a scenarzystka słynnego sitcomu Fleabag, Phoebe Waller-Bridge, jest dołączona do pisania scenariusza oraz produkcji wykonawczej.

THR poinformowało również, że Amazon planuje dodatkowo nakręcić nowy film Tomb Raider i wyprodukować co najmniej jedną grę wideo, mając nadzieję na stworzenie połączonego wszechświata podobnego do MCU.

Niewiele wiadomo na temat tych projektów, w tym, kto zagra Larę Croft, w którą wcześniej grała Angelina Jolie, a ostatnio Alicia Vikander.Phoebe Waller-Bridger zyskała rozgłos dzięki Fleabag, uznanemu sitcomowi BBC. Sukces Fleabag przyniósł Waller-Bridger umowę z Amazon Studios, która obejmuje również inną tajemniczą serię, która może, ale nie musi, nadal być w harmonogramie.

Nie było nowej gry z Larą Croft od czasu Shadow of the Tomb Raider z 2018 roku, ale Lara ostatnio wykazuje oznaki ponownego pojawienia się. Oprócz nowego DLC dla gry Power Wash Simulator, które pozwala graczom oczyścić Lary pozornie brudną rezydencję, Amazon niedawno zawarł umowę z Crystal Dynamics, aby stworzyć nową grę z serii.

Tytuł Tomb Raider był częścią przejęcia zachodnich studiów Square Enix przez Embracer Group za 300 milionów dolarów, które obejmowało między innymi jeszcze takie głośne tytuły jak Deus Ex i Thief.

PowerWash Simulator Nintendo Switch and PS4/5 Release Date + Tomb Raider Special Pack Trailer

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Poprzednio Forspoken - Osiągnięcia / Trofea - Jak zdobyć platynę?
Następny Warhammer 40000 Space Marine - Recenzja - Smerfy w służbie imperatora