Twórcy gry Achilles: Legends Untold opowiadają o swojej grze!


Pełna premiera Achilles: Legends Untold zaplanowana na 2 listopada zbliża się wielkimi krokami i wśród deweloperów z polskiego studia Dark Point Games można wyczuć wyraźne podekscytowanie. Zanim bramy Troi staną otworem prezentujemy specjalnie przygotowany materiał z komentarzem przybliżającym wyzwania czekające na graczy, którzy wcielą się w postać Achillesa.

W swoim materiale Dark Point Games przedstawia świat gry Achilles: Legends Untold oraz niektóre mechaniki i wrogów – zarówno ludzi, jak i bestie – z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w nowej odsłonie opowieści o Iliadzie. W trakcie ponad 20 godzin przygody, które czekają na gracza styl walki naszego bohatera będzie zależał od odblokowanych umiejętności, posiadanej broni i innych przedmiotów. Każdy wybierze swoją idealną broń, od jednoręcznego miecza lub topora, po potężne dwuręcznych miecze lub zatrute włócznie. Eksploracja otwartego świata Grecji będzie obficie nagradzana, ale należy uważać, aby nie podejmować zbyt dużego ryzyka. Potężni wrogowie mogą zakończyć żywot naszego bohatera w mgnieniu oka. W takim wypadku należy ulepszyć swoje umiejętności lub spróbować innej taktyki walki.

Achilles: Legends Untold - Developer Commentary

Stwórz na nowo mit o Achillesie – potężnym greckim wojowniku i dowódcy dzielnych Myrmidonów. Po wojnie o Troję wracasz do Grecji i zastajesz swoją ojczyznę pogrążoną w chaosie. Wielowarstwowa fabuła poprowadzi cię przez zróżnicowane lokacje starożytnej Grecji, gdzie niebezpieczeństwo czai się na każdym rogu. Dowiedz się, jak poradzić sobie ze swoją nową naturą i wyrusz w podróż, aby uratować świat śmiertelników przed zbliżającą się zagładą. 2 listopada historia Achillesa dobiegnie końca. Pełna wersja gry przyniesie kompletną opowieść o bohaterze wojny trojańskiej, wraz z wieloma ulepszeniami, które podnoszą poziom epickiej przygody, w tym ponad 20 godzin rozgrywki, ekscytujące zadania i tryb New Game+.

Zobacz także recenzję gry Wolcen: Lords of Mayhem

Kluczowe cechy gry:

  • RPG akcji ze souls-like’owym style walki
  • Różnorodni wrogowie do pokonania, każdy z odmiennym sposobem walki
  • Broń, przedmioty i umiejętności pozwalające na unikalny styl rozgrywki
  • Otwarty świat gotowy do eksploracji
  • Ponad 20 godzin rozgrywki
  • Autorski system GAIA (Group AI Action), który reguluje współpracę AI
{„Source” : „GeForce SHARE”, „B64” : „eyJEUlNBcHBOYW1lIiA6ICIiLCAiRFJTUHJvZmlsZU5hbWUiIDogIiIsICJTaG9ydE5hbWUiIDogIiIsICJDbXNJZCIgOiAwfQ==”}

Achilles: Legends Untold jest obecnie dostępna w ramach wczesnego dostępu na Steam i Epic Games Store. Pełna wersja gry ukaże się 2 listopada, w tym także na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gracze już teraz mogą zapisać grę na swojej liście życzeń na Steamie i dołączyć do Discorda, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami na temat gry.

Poprzednio Thrillery, które warto przeczytać jesienią!
Następny Starfield zdobył 11 milionów graczy!