Ujawniono datę premiery 2 sezonu Warzone 2.0


Ujawniono datę premiery 2 sezonu Warzone 2.0

Przewidywano, że drugi sezon trybu wieloosobowego Warzone 2 i Modern Warfare 2 rozpocznie się około 1 lutego, bazując na podstawie dni pozostałych do końca karnetu bojowego sezonu 1. Jednak znany dataminer Call of Duty, CODSploitz, zasugerował, że sezon 2 szykuje się na opóźnienie.

Okazuje się, że CODSploitz miał rację, gdyż Activision oficjalnie potwierdziło, że sezon 2 CoD rozpocznie się 15 lutego. Data ta pokrywa się dokładnie z przewidywaniami CODSploitz na podstawie eksploracji danych, która wykazała, że ​​ostatni pakiet sezonu 1 pojawi się 2 lutego wraz z końcową datą 15 lutego.


Call of Duty: Warzone 2.0 to darmowa gra wideo typu battle royale, opracowana przez Infinity Ward i Raven Software na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One i Xbox Series X/S. Jest to kontynuacja Call of Duty: Warzone z 2020 roku. Gra jest częścią wydanego w 2022 roku Call of Duty: Modern Warfare II, ale nie wymaga zakupu wspomnianego tytułu. Został wprowadzony podczas sezonu 1 zawartości Modern Warfare II. Gra oferuje rozgrywkę międzyplatformową i nowy tryb ekstrakcji zatytułowany DMZ. Warzone 2.0 zostało oficjalnie ujawnione przez Activision podczas Call of Duty Next we wrześniu 2022 roku, zostało wydane 16 listopada 2022 roku i jest częścią jednego programu uruchamiającego między grami, znanego jako Call of Duty HQ.

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio NCWW – Na jakie planszowe nowości wydać wypłatę? – Styczeń 2023
Następny Styczeń na Netflixie, HBO Max, Disney+ i w kinie!