Ujawniono datę premiery Space Marine 2!


Przygotujcie się, fani Warhammera 40,000! Wyczekiwany sequel do legendarnej gry Warhammer 40,000: Space Marine trafią na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC już 9 września 2024 roku.

Opracowywane przez Saber Interactive, twórców słynnej kooperacyjnej gry strzelaninowej World War Z, a wydane przez Focus Entertainment, Warhammer 40,000: Space Marine 2 obiecuje dostarczyć wciągające i pełne akcji doświadczenie, które wrzuci graczy w sam środek galaktycznej wojny. Przygotujcie się do konfrontacji z hordą Tyranidów, żądnej krwi hordy potwornych obcych, które pragną pożreć całe życie w galaktyce. Jako weteran Ultramarines Space Marine Kapitan Titus, wy będziecie władać potężnymi broniami, wypuszczać niszczące ataki z dystansu i angażować się w zaciekłe walki w zwarciu.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 - Release Date Reveal | The Game Awards 2023

Ta długo oczekiwana data premiery została ujawniona podczas ceremonii The Game Awards w Los Angeles, gdzie adrenalinowa rozgrywka i oszałamiające wizualizacje gry oczarowały publiczność. Zaznaczcie swoje kalendarze, wierni słudzy Imperatora! 9 września 2024 roku Warhammer 40,000: Space Marine 2 wyłoni się z cienia, gotowe do redefinicji znaczenia gier akcji z perspektywy pierwszej osoby. Przygotuj się, by rozpętać furię Ultramarines w epickiej kampanii, w której zmierzysz się z hordami Tyranidów i obronisz ludzkość przed narastającą ciemnością galaktyki! Warhammer 40,000: Space Marine 2 ukaże się 9 września 2024 roku, a my z radością dzielimy się z Państwem najnowszymi informacjami.

Zobacz recenzję pierwszej części Space Marine

Zanurz się w brutalności Warhammera 40,000

Wejdź w buty legendarnego bohatera Space Marine, porucznika Titusa, i władaj dewastującym arsenalem broni, gdy stawisz czoła hordom potwornych stworzeń Tyranidów. Doświadcz ekscytujących walk wręcz, wyzwalaj niszczące ataki z dystansu i wykorzystuj potężne bronie energetyczne, aby pokonać swoich wrogów.

Epicka kampania single-player i tryb co-op

Wyrusz w epicką kampanię single-player lub zbierz się ze znajomymi w adrenalinowym trybie co-op, aby pokonać wymagające misje i zapewnić przyszłość ludzkości.

Edycja kolekcjonerska z ekskluzywnymi materiałami

Wyraź swoje przywiązanie do Ultramarines dzięki Edycji Kolekcjonerskiej, która zawiera ekskluzywny pokrowiec kolekcjonerski, figurkę z żywicy porucznika Titusa o wymiarach 8,25 x 6,7 cala, oficjalne Steelbook, obszerną książkę o sztuce, samą grę i ekskluzywne DLC Macragge’s Chosen.

Przygotuj się na nową erę gier Warhammer 40,000

Warhammer 40,000: Space Marine 2 obiecuje być najbardziej wizualnie oszałamiającą i akcyjną grą w serii, wyciskając siódme poty z gatunku gier akcji z perspektywy pierwszej osoby.

Zaznaczcie swoje kalendarze i zróbcie przedsprzedaż

Nie przegap okazji przeżycia kolejnego rozdziału sagi Warhammer 40,000. Zrób przedsprzedaż Warhammer 40,000: Space Marine 2 już dziś, aby zabezpieczyć swój egzemplarz i uzyskać dostęp do bety przedpremierowej. życzymy powodzenia i zapiszcie się do grona członków Focus, aby otrzymywać ekskluzywne wiadomości i nadchodzące oferty specjalne dla Warhammer 40,000: Space Marine 2 oraz całego katalogu Focus.

Dołącz do walki o ludzkość

9 września 2024 roku Warhammer 40,000: Space Marine 2 rozpęta swoją furię na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC. Dołącz do walki o obronę ludzkości przed Tyranidami i przeżyj najbardziej epicką i brutalną grę Warhammer 40,000, jaką kiedykolwiek stworzono!

Poprzednio Oficjalna premiera Disney Dreamlight Valley!
Następny Youtuberzy zbudowali działającą elektrownię jądrową w grze Minecraft