Ulm: Tempora in Priscum Aurum – Unboxing Gry


Cześć! dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing gry Ulm od wydawnictwa Sharp Games.

Ulm spodoba się wielkim fanom euro gier, ponieważ nie ma wyraźnie wyczuwalnego klimatu, a pierwsze skrzypce gra w niej mechanika. Gra jest przeznaczona dla od dwóch do czterech graczy, minimalny wiek gracza wynosi 10 lat, a czas gry około godziny zegarowej.

Subskrybuj nasz kanał na YouTubeTak się prezentuje opakowanie gry. Pudełko jest opatrzone przyjemnymi grafikami, jest dość spore i trochę ciężkie. Jeśli chodzi o materiały, z jakich zostało wykonane to są przeciętne. W środku nie ma wypraski, lecz zapas woreczków foliowych.

Idąc dalej mamy instrukcję, w której jest sporo tekstu, ale fajnie się ją czyta, ma spokojną kolorystykę. Oraz kronikę miasta Ulm.

Jest i plansza! Plansza nie jest dużych rozmiarów, a to dobra wiadomość dla posiadaczy małych stołów. Plansza jest wykonana bardzo porządnie, oraz jest atrakcyjna wizualnie.

Mamy i arsenał dla graczy. Każdy z graczy ma swój herb oraz swoje znaczniki. Znaczniki są wykonane z drewna i pomalowane starannie farbą.

W opakowaniu znajdziemy również kartę pomocy gracza, wykonaną z grubszej tektury.

Na tym zdjęciu znajduje się woreczek płócienny, który skrywa w sobie żetony niezbędne do gry.

Dla fanów sklejania modeli z tektury też się znajdzie małe co nieco 🙂

Żetony lokalnej waluty, wykonane z grubej tektury.

Oczywiście na wyposażeniu gry znajdują się również karty. Są cienkie, więc zalecam koszulkowanie. Wszystkie mają raczej stonowane kolory.

 

Poprzednio Najlepsze gry Gamescom 2018 - TOP 6
Następny Warhammer Vermintide 2 DLC Shadows over Bogenhafen - Co nowego w dodatku?