Upgrade Callisto Protocol do nowszej generacji, jak wygląda?


Wokoł Callisto Protocol jest mieszana atmosfera, ale oczekiwania i tak są duże, miejmy nadzieje, że się spełnią. Jak przy każdym tytule cross-genowym powstaje pytanie, czy będzie możliwość upgrade’u na nowszą konsolę? Tutaj czeka niemiłe zaskoczenie, bo nie najlepiej

Playstation

Na Playstation możemy albo kupić wersję tylko na PS4 albo na PS4 i PS5 dopłacając $10. Nie ma nigdzie informacji o możliwości późniejszego upgrade’u. Czyli jeżeli zachowamy sobie te $10 to tak, będziemy mogli grać w wersję PS4 na PS5, ale nie będą wykorzystywane możliwości nowszej konsoli, bo gra będzie uruchamiana we wstecznej kompatybilności czyli gorsza grafika itd.

Xbox

Tu sytuacja wygląda jeszcze gorzej, ponieważ nie tylko nie ma możliwości upgrade’u to możemy kupić grę albo na nowszą albo na starszą konsolę, nie można kupić na obie na raz. Czyli jeżeli mamy starszą konsolę i później chcielibyśmy zrobić upgrade, to trzeba by było kupić Callisto Protocol drugi raz, juppi.

 

Czemu twórcy tak postąpili? Nie wiadomo. Na Playstation jeszcze nie jest najgorzej, ale na Xboxie to już bardzo niefajnie.

Poprzednio Grudniowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i w kinie!
Następny Planszowa lista przebojów - pierwsza planszówka dla dorosłych na święta 2022