Valhalla + Ekskluzywny dodatek – Unboxing gry


Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing karciano-kościanej gry Valhalla wraz z ekskluzywnym dodatkiem. Gra przyszła do nas wczoraj, po tym jak jakiś czas temu po zagraniu w prototyp podjęliśmy decyzję by ją wesprzeć na portalu zagramw.to.

Valhalla to gra Łukasza Woźniaka znanego z kanału na You Tube Gry planszowe u Wookiego. Jest to karciano – kościana gra bitewna, która stopniowo sprowadza graczy do ostatecznej bitwy podczas Rangaroku. Gra jest przeznaczona dla od dwóch do sześciu graczy, minimalny wiek gracza to 13 lat, a czas rozgrywki wynosi 50-60 minut.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube


YouTube player


VALHALLA GRA PODSTAWOWA

Do gry dołączona była niewielka książeczka z opowiadaniem.

Tak się prezentuje opakowanie do gry Valhalla. Jest dosyć sporych rozmiarów i dosyć ciężkie, wykonane bardzo dobrze, w środku znajduje się wypraska, w której zmieści się również dodatek do gry, oraz mnóstwo woreczków. Grafiki są w odcieniach czerni, grafitu, i granatu.

Idąc dalej mamy instrukcję wraz z kotem, który pomagał rozpakować grę. Instrukcja ma sporo stron i tekstu, utrzymana w tej samej kolorystyce co opakowanie.

W opakowaniu znajdują się również plansze gracza, w liczbie sześć. Każda z nich jest innym odcieniu szarości. Plansze są wykonane z grubej tektury, i mają gładką fakturę.

Idąc dalej mamy kości do gry, z wyżłobionymi symbolami. Kości są matowe.

To część kart jakie możemy znaleźć w pudełku. Karty mają stonowane grafiki, lekko chropowatą fakturę. Niektóre były dość mocno wygięte do wewnątrz.


EKSKLUZYWNY DODATEK

 

Dla wspierających był również dostępny dodatek do podstawowej wersji gry, zawiera on karty, tor kart oraz instrukcję. Wykonanie niczym nie różni się od wersji podstawowej.

Mamy i instrukcję, która jest bardzo cieniutka i utrzymana w tej samej kolorystyce co pudełko.

W dodatku znajdziemy karty bohaterów  z wizerunkami twórców gry.

Dalsza część kart z dodatku do gry. W dodatku również karty były powyginane.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Junktech Duel - Sukces wydawnictwa Imagine Realm
Następny Overlord Sezon 3 - Recenzja - I am very, very crazy