Valorant od paru tygodni króluje na Twitchu. Szybko zdobył olbrzymią popularność i serca zarówno zwykłych graczy, jak i streamerów. Otrzymanie klucza do tej gry wcale nie należy do najprostszych, zwłaszcza jeżeli nie spędzamy dużo czasu na Twitchu.

Osobiście nie spędzam wiele czasu na Twitchu, więc nie będę ukrywać, całość wymagała ode mnie pewnego researchu. Dlaczego wspominam o tym portalu? Bo na obecną chwilę, jedynym skutecznym sposobem na otrzymanie klucza do wersji beta gry Valorant jest oglądanie live innych graczy na tym portalu, kiedy ci grają właśnie w tą grę. To też jest także wyjaśnieniem, czemu Valorant zdobył tak olbrzymią popularność w tak krótkim czasie: widzowie oglądają grę bo mają szansę na kluczyk i jednocześnie twórcy internetowi podchwycili modę i także streamują tą grę. Muszę przyznać, że Riot wykazał się tutaj niezłym sprytem.

Valorant to najnowsza gra od studia Riot Games, która rzuca rękawicę dwóm grom, które od lat brylują na salonach sieciowych strzelanek turniejowych: Overwatch oraz Counter Strike. Valorant posiada cechy z obu gier: strzelanie oraz poruszanie się wygląda jak ulepszona wersja z Counter Strike, ale grafika oraz pula bohaterów i ich umiejętności bardziej przypominają to co dobrze znamy z Overwatch. Można powiedzieć, że gra już osiągnęła sukces, ale do premiery jeszcze trochę czasu.

Wróćmy jednak do głównego tematu, bo wstęp się troszkę nam przedłuża. Poniżej opisuje krok po kroku co należy zrobić by utrzymać klucz do najnowszej gry od studia Riot Games, czyli właśnie Valoranta.

  1. Musisz posiadać konto na Twitch. To proste, wchodzisz na twitch.tv i się rejestrujesz jeżeli jakimś sposobem jeszcze konta tam nie posiadasz
  2. Musisz także posiadać konto Riot, czyli pozwalające na granie w gry od tego studia. Jeżeli go nie posiadasz, wejdź na np. oficjalną stronę gry Valorant i się zarejestruj https://beta.playvalorant.com/pl-pl/
  3. Jeżeli konto już posiadasz, dla pewności zaloguj się na https://beta.playvalorant.com/pl-pl/ i przewiń na dół strony by zobaczyć swój status
  4. Wróć na Twitch i przejdź do https://www.twitch.tv/settings/connections, przewiń na dół i znajdź konto Riot Games do podłączenia. Podłącz oba konta
  5. Teraz jedynie musisz przez co najmniej dwie godziny oglądać jakikolwiek live z gry Valorant. Po tym czasie zostaniesz automatycznie zakwalifikowany do dropu i dostępu do bety. Musisz także obserwować dane konto.
  6. Najlepiej, jeżeli będziesz oglądać nasze live na https://twitch.tv/siradixxx. Zaobserwuj kanał i gramy codziennie po 17.

Ważna sprawa! Nie musisz być na streamie ciągle, być otrzymać klucz, wystarczy, że będziesz tam przynajmniej przez dwie godziny. Osobiście otrzymałem dostęp, kiedy robiłem live z totalnie innej gry – Gears Tactics. Otrzymałem powiadomienie na platformie Twitch. Niestety nie otrzymałem żadnego maila, ani w skrzynce, ani w spamie więc musisz regularnie odwiedzać Twitcha by sprawdzić w powiadomieniach czy otrzymałeś już swój klucz. Klucze są wysyłane na całym świecie co około 15 sekund (tak mi powiedział inny streamer, nie wiem czy to prawda).

Chcesz grać z nami?

Planuję trochę pograć na naszym kanale w Valoranta. Nie jestem mistrzem strzelania i najlepszym graczem w Counter Strike czy Overwatch, więc od razu ostrzegam że nie jestem żaden super wymiatacz i pro. Możemy się zgadać i dobrze bawić, jeżeli chcesz z nami zagrać wejdź na nasz Discord i napisz do mnie podczas gry kiedy będę streamować na Twitch. Dołączyć na discord możesz klikając ten link: klik.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Fallout 76 Wastelanders - Recenzja - Czy warto dać szansę?
Następny Azul Letni Pawilon - recenzja - godny następca klasyka?