Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell to pierwsze DLC niezależnego hitu


Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell to pierwsze DLC niezależnego hitu

Poncle ogłosił pierwsze rozszerzenie dla Vampire Survivors o nazwie Legacy of the Moonspell. Rozszerzenie zawiera zupełnie nową scenę, postacie i broń do wykorzystania przez graczy.

Chociaż strona Steam nie podaje daty premiery DLC, podobno zostanie wydane 15 grudnia i będzie kosztować 1,99 USD (cena dla polskich graczy jest nieznana, ale prawdopodobnie będzie to 8,99 PLN). Całkowicie nowy etap nosi nazwę Mt. Moonspell i jest największym jak dotąd etapem w grze, obejmującym różne środowiska, w tym pokryte śniegiem góry i zainfekowaną wioskę yokai.

W sumie pojawi się osiem nowych postaci, z których cztery zostały już ujawnione, pozostałe cztery są sekretne. Miang Moonspell jest ostatnim uczniem klanu Moonspell, Menya Moonspell jest jednym z nielicznych ocalałych starszych Moonspell, a Syuuto Moonspell jest wygnanym praktykującym mroczną magię nowiu. Babi-Onna powrócił z martwych, by szukać zemsty na demonach i śmiertelnikach.Jeśli chodzi o nowe bronie, będzie ich 13, takich jak zestaw kul Four Seasons, laska Srebrnego Wiatru i zaklęte kimono nasycone fragmentem mściwego ducha Babi-Onny, zwane Szatą Mirażu.

Srebrny Wiatr – pradawna siła uwolniona przez personel klanu Moonspell. Tylko ci, którzy urodzili się pod księżycem, mogą w pełni władać jej mocą (lub ktokolwiek znajdzie ją w skrzyni).
Four Seasons – zestaw kul, które uwalniają moc zmieniających się pór roku, śmierci i odrodzenia.
Summon Night – broń, która ocieka ciemnością księżyca w nowiu. Pomimo przesądów klanu nawet cienie mogą przeciwstawić się złu.
Szata Mirażu – zaczarowane kimono, utkane na krośnie z jedwabiu pająka ziemi i nasycone fragmentem mściwego ducha Babi-Onny.

Vampire Survivors wypuścił nową postać i etap w zeszłym miesiącu w ramach łatki 1.1, a został wydany w wersji 1.0 w październiku.


Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Ark Nova - testujemy insert od reDrewno!
Następny Grudniowe premiery na HBO Max, Netflixie i Disney+!