Vampire Survivors patch 1.1 zawiera nową postać, poziom i nie tylko


Hitowa indie gra Vampire Survivors otrzymuje aktualizację do wersji 1.1, która dodaje nową postać i poziom.

Po opuszczeniu wczesnego dostępu z ostatnią aktualizacją 1.0, Vampire Survivors wprowadza jeszcze więcej potwornego chaosu dzięki aktualizacji 1.1.

Nowa łatka dodaje nowy poziom, Miniaturowy Most, w którym twoi ulubieni ocaleni walczą o przetrwanie na szczycie mostu. „Dwie krwiożercze frakcje walczą na szczycie mostu, a nasi bohaterowie znajdują się pośrodku” – czytamy w ogłoszeniu aktualizacji.

Scena jest o wiele bardziej ciasna niż zwykłe poziomy Vampire Survivors, więc uważaj na te wąskie gardła.Vampire Survivors dodaje także nową sekretną postać o nazwie Scorej-Oni. Starożytne stworzenie, które wygląda jak wzorowane na japońskim demonie Oni, co osiem poziomów otrzymuje ukryty Pierścień Błyskawicy.

Jest też nowe ulepszenie Pieczęci, które pozwala graczom usunąć przedmiot z wyborów na wyższym poziomie postaci, skupiając się tylko na przedmiotach, których naprawdę potrzebujesz. Ponadto są dwa nowe osiągnięcia, ale musisz się zagłębić w grę, aby dowiedzieć się, co to jest.

Łatka 1.1 zawiera również kilka drobnych poprawek, w tym ulepszenia menu pauzy, czasów ładowania i nie tylko.

Vampire Survivors to roguelike strzelanka na PC, stworzona i wydana przez Luca Galante, znanego również jako Poncle. Po okresie wczesnego dostępu od 17 grudnia 2021 r. gra została wydana na macOS i Windows 20 października 2022 r. Porty na Xbox One i Xbox Series X/S zostały wydane 10 listopada 2022 r.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio 7 rzeczy o Minecrafcie, o których nie masz pojęcia
Następny Everspace 2 - Ancient Rifts - ostatnia aktualizacja przed full release