Vudu – Unboxing Szalonej Gry Tylko Dla Najlepszych Czarodziejów


Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing gry imprezowej VuDu, którą otrzymaliśmy od wydawnictwa Black Monk. Gra jest obdarzona niesamowitym poczuciem humoru, grając w VuDu możecie spełnić swoje marzenie i stać się czarodziejem, który nie powstrzyma się przed niczym. Tylko w tej grze można rzucić okropną klątwę na przeciwnika i z dumą obserwować jak ten czerwieni się udając kurę. Takie rzeczy, i jeszcze lepsze tylko w VuDu.

A wracając do formalności VuDu jest idealną grą imprezową, z jej udziałem można się świetnie bawić w gronie od trzech do sześciu osób, zabawa trwa około 30 minut, a czas leci bardzo szybko. Jeśli zaś chodzi o minimalny wiek graczy to jest to osiem lat, górnej granicy nie ma oczywiście. Dzieci mogą grać przy soczku, dorośli przy napoju bogów.

Tak się prezentuje pudełko do gry VuDu, nie jest ono dużo i raczej lekkie co jest na plus. Można je dzięki temu transportować w różne miejsca. Opakowanie ma zabawną grafikę i jest solidne.

 

Otwarta instrukcja, bardzo czytelna. Jest w formie rozkładanej kartki, zasady są dość klarowne.

 

W pudełku znajdziemy również 5 kości. Kostki są bardzo starannie wykonane.

 

Pionki graczy, w liczbie sześciu.

 

Słynna laleczka, którą to przekazujemy sobie podczas rozgrywki.

 

Karty dostępne w grze, są fajnie wykonane, solidne z grubszej tektury i większych rozmiarów. A przede wszystkim mają genialne teksty.

 

 

Jest i tor punktowy sprytnie schowany w środku pudełka do gry. Bardzo czytelny i barwny.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Bodyguard Zawodowiec - Ochroniarz Doskonały - Recenzja Filmu
Następny Jak zacząć zabawę z grami planszowymi? - Zbieramy grupę