W Ghostrunner 2 nadchodzi Rok Smoka!


Krakowskie studio One More Level i wydawca 505 Games udostępnili właśnie nowy pakiet DLC do gry Ghostrunner 2 – Dragon Pack. To już drugi dodatek w ramach rocznego planu wsparcia gry.

Darmowa aktualizacja do Ghostrunner 2, która towarzyszy premierze DLC, rozszerza tryb Roguerunner.exe. Gracze otrzymają zestaw zupełnie nowych wyzwań, wymagających mistrzowskiego opanowania wingsuita. Nowością jest również piąty etap rozgrywki roguelike, oferujący jeszcze więcej krwawych przeciwników i parkourowych przeszkód. Twórcy gry doceniają zaangażowanie społeczności Ghostrunnera 2 i chętnie odpowiadają na jej potrzeby. Nowe zmiany w trybie Roguerunner.exe, w tym specjalny tryb hardcore, odświeżają formułę zabawy i zapewniają jeszcze więcej wyzwań.

Zespół One More Level ma nadzieję, że gracze czerpią tyle samo satysfakcji z odkrywania nowych wyzwań, ile oni sami z ich projektowania.

Bardzo nas cieszy zaangażowanie i oddanie naszej społeczności, która ciągle szuka sposobów na to, by wykręcać coraz lepsze i bardziej imponującej wyniki w trybie Roguerunner.exe. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, wprowadzamy kolejne – po dodaniu specjalnego trybu hardcore – zmiany, które odświeżają i rozbudowują formułę zabawy. Mamy również nadzieję, że odkrywanie przygotowanych przez nas wyzwań przynosi graczom tyle satysfakcji, ile nam sprawia ich projektowanie.
– Szymon Bryła, szef studia One More Level.
Dodatkowe informacje:
  • Dragon Pack jest drugim z czterech planowanych DLC do Ghostrunnera 2.
  • Wraz z DLC udostępniono darmową aktualizację, która rozszerza tryb Roguerunner.exe.
  • Nowe wyzwania wymagają mistrzowskiego opanowania wingsuita.
  • W piątym etapie roguelike’owej rozgrywki gracze zmierzą się z jeszcze większą liczbą przeciwników i przeszkód.

Oprócz darmowej aktualizacji dla trybu Roguerunner.exe, gracze mogą pobrać nowe DLC – Dragon Pack. Dodatek zmienia wygląd miecza, rękawic i motocykla Jacka.

W skład Dragon Pack wchodzą:

  • Zestaw QiKieł (miecz i rękawice)
  • Zestaw QiKosmos (miecz i rękawice)
  • Zestaw QiŁuskowaty (miecz i rękawice)
  • Projekt Qi (motocykl)

Cena DLC to ok. 20 PLN. Można je również kupić w ramach przepustki sezonowej za 89 PLN, która zawiera cztery dodatki i jeden specjalny tryb gry. Deweloperzy opublikowali również grafikę przedstawiającą dalsze plany rozwoju Ghostrunnera 2.

Wraz z aktualizacją dodano chiński dubbing. Ghostrunner 2 zadebiutował 26 października na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów i graczy (80/100 na metacritic.com).

Ghostrunner 2 Rok Smoka

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Palworld - Jak znaleźć jajka i odblokować inkubator? - Poradnik
Następny Starfield utracił już 97% graczy