Podkręć Adrenaline! Nowe DLC do Chaos Gate – Execution Force


Frontier Developments plc oraz Complex Games prezentują najnowszy dodatek do Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters – Execution Force, który trafia na komputery już 25 lipca.

To kolejne duże rozszerzenie wprowadza cztery unikalne klasy Asasynów, dające Dowódcom Sił możliwość stawienia czoła nowym wyzwaniom: groźnej Hive Tentarus oraz siłom Nurgle w świeżo wprowadzonych misjach na pokładach krążowników Death Guard.

Sekretne siły Asasynów w Execution Force

Organizacja o nazwie Officio Assassinorum, otoczona tajemnicą, dostarcza Strike Force Xiphos wykwalifikowanych asasynów, każdego z innej głównej świątyni, wyspecjalizowanego w eliminowaniu najgroźniejszych wrogów. Postacie jak Vindicare czy Eversor, Culexus i Callidus to różnorodne jednostki z unikalnymi umiejętnościami, które dowódcy mogą wykorzystać do zwalczania przeciwników.

Nowe zagrożenia w DLC Execution Force

Po zwerbowaniu, asasyni mogą zostać dołączeni do oddziałów Dowódcy Sił, aby sprostać nowemu niebezpieczeństwu – Hive Tentarus, które szerzy się w sektorze Tyrtaeus. Jeżeli misja z tym zagrożeniem pojawi się na planecie, poziom zepsucia będzie się zwiększał, dopóki nie zostaną podjęte szybkie działania. Zagrożenie jest jeszcze większe podczas nowych, intensywnych misji abordażowych, gdzie gracze wnikają w głąb wrogiego krążownika, by zniszczyć jego generatory mocy.

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters – Execution Force to nie tylko nowe jednostki, typy misji, czy mapy. To cała masa dodatkowej zawartości, która pozwoli graczom na odzyskanie kontroli nad sektorem Tyrtaeus, skąpanym w Bloom.

Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters | Execution Force DLC Official Announce Trailer

Warunki korzystania z DLC Execution Force

Dodatek Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters – Execution Force wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Nowa zawartość zostanie wprowadzona w tajemniczej komunikacji od Officio Assassinorum po pierwszym raporcie Wielkiego Mistrza w kampanii, z nowymi typami misji i zagrożeniem ze strony Hive Tentarus rozwijającym się na przestrzeni całej kampanii.

Zakup Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters

Główną grę Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters można nabyć na platformach PC na Steam i Epic Games Store, w cenie £34.99/$44.99/€44.99 za wersję standardową i £44.99/$54.99/€54.99 za edycję Castellan Champion.

Obserwuj Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters

Zapraszamy do śledzenia Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters na Twitterze, Instagramie i YouTube, lub odwiedzenia www.chaosgate.com.

Dodatek można nabyć na platformach Steam i Epic Games Store w cenie £12.99/$14.99/€14.99.

Zobacz też naszą recenzję gry Warhammer 40000 Boltgun!

Poprzednio Zdobywanie rzadkich Pokemonów w Pokemon Go. Top 10 najrzadszych Pokemonów
Następny Rasy w D&D - poradnik - którą wybrać?