Warhammer 40000 w … PowerWash Simulator?


W imię Imperatora: PowerWash Simulator stawia czoła mrocznej przyszłości i pozwoli Tobie umyć kultowe pojazdy z serii. W mrocznych zakamarkach 41. tysiąclecia, gdzie hordy Chaosu sieją spustoszenie, a orkowie grabią bez litości, nawet najbardziej szlachetne maszyny Imperium nie są w stanie uciec od brudu i zniszczenia. Ale oto pojawia się nadzieja – w postaci myjki wysokociśnieniowej!

Wciel się w tech-adepta Adeptus Mechanicus w PowerWash Simulator i chwyć za stery potężnego myjnika MKII Aqua-Santica Arquebus. Ten futurystyczny wynalazek łączy w sobie siłę technologii Imperialnej z precyzją rzemieślnika, dając Ci narzędzia do walki z brudem w imię Imperatora. Twój rytuał oczyszczenia obejmie szereg legendarnych maszyn Imperium, w tym:

 • Land Raider Ultramarines: potężny transporter piechoty, symbol niezłomności i odwagi
 • Redemptor Dreadnought Skrzydła Śmierci Dark Angels: maszyna śmierci skrywająca mroczne sekrety zakonu
 • Czołg Rogal Dorn Astra Militarum: stalowy bastion chroniący ludzkość przed hordami xenos
 • Imperialny Rycerz Domu Hawkshroud: majestatyczny wojownik, uosobienie szlacheckiej waleczności
 • Thunderhawk Krwawych Aniołów: potężny statek powietrzny niosący śmierć wrogom Imperium
PowerWash Simulator Warhammer 40,000 Special Pack Coming February 27th

PowerWash Simulator: Warhammer 40,000 to nie tylko walka z brudem, ale również chwila wytchnienia od mrocznej rzeczywistości 41. tysiąclecia. Pozwól się pochłonąć kojącej rozgrywce, gdzie każdy ruch myjki przynosi satysfakcję, a każdy odczyszczony element maszyny przywraca jej dawną świetność. Oczyść Imperialne maszyny w pojedynkę lub zbierz drużynę tech-adeptów i wspólnie walcz z brudem w trybie kooperacji online. Wspólna praca nie tylko ułatwi zadanie, ale również zapewni mnóstwo zabawy i śmiechu. PowerWash Simulator: Warhammer 40,000 to idealna propozycja dla wszystkich fanów uniwersum Warhammer 40,000, miłośników symulatorów i gier relaksacyjnych. Niezależnie od wieku czy doświadczenia w grach, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Pakiet PowerWash Simulator: Warhammer 40,000 zawiera:

 • Nową grywalną postać tech-adepta Adeptus Mechanicus
 • Myjkę wysokociśnieniową MKII Aqua-Santica Arquebus
 • Pięć unikalnych poziomów z ikonami Imperialnych maszyn
 • Dodatkowe skórki dla myjki i stroje dla postaci

Pakiet PowerWash Simulator: Warhammer 40,000 zadebiutuje 27 lutego 2024 roku na platformach Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch i PC (Steam). Cena pakietu to $7.99 / €7.99 / £6.50. Przygotuj się do walki z brudem i daj się ponieść epickiej przygodzie w uniwersum Warhammer 40,000!

Zobacz naszą recenzję gry Warhammer 40000 Darktide

Dodatkowe informacje:

 • Pakiet PowerWash Simulator: Warhammer 40,000 jest opcjonalnym dodatkiem do gry PowerWash Simulator.
 • Do gry w pakiet wymagana jest podstawowa wersja gry.
 • Pakiet będzie dostępny w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, polskim, rosyjskim, chińskim, japońskim i koreańskim.

Jeżeli chcesz nas wspierać, to konieczniej zajrzyj do naszego sklepu z grami, gdzie znajdziesz nowe i kultowe gry w atrakcyjnych cenach!

Poprzednio Anime, które obejrzeć po Chainsaw Man - TOP 8
Następny Helldivers 2 - Wszyscy wrogowie i gdzie ich znaleźć - Poradnik