Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia! – Ruszyła zbiórka na portalu Gamefound!


CD PROJEKT RED, twórcy serii gier komputerowych Wiedźmin, wspólnie z wydawnictwem Go On Board ogłosili dziś premierę nowej gry planszowej osadzonej w uniwersum Wiedźmina — Wiedźmin: Droga Przeznaczenia. Kampania crowdfundingowa gry rozpocznie się 19 października.

Path of Destiny to nowa gra planszowa od Go On Board, która pozwala graczom wcielić się w Geralta, Ciri, Yennefer, Vesemira, Jaskra lub Triss i poruszać się po opowieściach z uwielbianych historii. W grę może grać od 1 do 5 graczy, a czas rozgrywki wynosi 45-90 minut.

Do wyboru są cztery różne opowieści: Striga, Granica świata, Mniejsze zło i nowość: Ziarno prawdy. Każda opowieść zawiera nowe zasady i modyfikacje mechaniki, które urozmaicają rozgrywkę. Koperty zawierają specjalne cele, które gracze muszą spełnić, aby odblokować nowe dodatki do gry.

„Wraz z grą The Witcher: Old World zespół Go On Board udowodnił, że nie tylko zna świat Wiedźmina, ale także potrafi doskonale zaadaptować go do unikalnego i angażującego doświadczenia gry planszowej, które całym sercem obejmuje swój materiał źródłowy” – powiedział Jan Rosner, Wiceprezes ds. Rozwoju Biznesu w CD PROJEKT RED.

„Nasz kolejny wspólny projekt, Path of Destiny, będzie równie wyjątkowy, jeśli nie bardziej, pozwalając graczom wchodzić w interakcje ze światem Wiedźmina w sposób, jakiego wcześniej nie było, a wybory będą miały konsekwencje, które mogą doprowadzić znane historie do ekscytujących nowych zakończeń” – powiedział Rosner. „Eksploracja tych możliwości to mnóstwo zabawy, bez względu na doświadczenie w grach planszowych czy znajomość uniwersum Wiedźmina. Nie mogę się doczekać, aż w to zagracie – dajcie nam znać, co myślicie!”

Kampania crowdfundingowa gry Wiedźmin: Droga Przeznaczenia rozpocznie się 19 października na platformie Gamefound. Gracze będą mieli okazję wesprzeć projekt i otrzymać grę w promocyjnej cenie. Więcej informacji o grze i kampanii crowdfundingowej można znaleźć na stronie internetowej Wiedźmin: Droga Przeznaczenia.

Zobacz też naszą recenzję gry Wiedźmin 3

Dodatkowe informacje:

  • Gra Wiedźmin: Droga Przeznaczenia jest przeznaczona dla od 1 do 5 graczy.
  • Jedna rozgrywka trwa od 45 do 90 minut.
  • Gra oferuje wciągające opowieści o mrocznej fantazji, jak i złożoną rozgrywkę strategiczną.
  • W grze Wiedźmin: Droga Przeznaczenia gracze podejmują decyzje, które prowadzą do różnych zakończeń, dzięki czemu każda rozgrywka jest inna.
  • Gra oferuje również system moralności, który wpływa na wybory graczy i ich relacje z innymi postaciami.

Poprzednio Cyberpunk 2077 Phantom Liberty - Wszystkie 24 karty tarota - poradnik
Następny Daymare 1994 Sandcastle - Recenzja - Resident Evil to nie jest ...