Już niebawem wydawnictwo FoxGames zapewni nam gratkę co nie miara. 26.04.2019 na Festiwalu Pyrkon światło dzienne ujrzy nowa gra – Wielka Pętla – Flamme Rouge.

Wcielimy się w niej w menadżera drużyny kolarskiej i poprzez taktyczne zagrywanie kart wyprzedzamy innych na drodze do sukcesu, sławy, pieniędzy i oczywiście – do mety. Do dyspozycji będziemy mieli sprintera oraz pomocnika i to właśnie ich sprytne wykorzystanie, wraz z dobrym umiejscowieniem się na torze ma zapewnić nam zwycięstwo. Pamiętajcie, to samo będą chcieli osiągnąć również pozostali gracze, ale pierwsze miejsce jest tylko jedno.

Jak ciężko jest zrobić grę planszową osadzoną w świecie sportu to wiadomo, niezwykle trudno jest oddać dynamikę ruchu, zmian i zmęczenia na boisku, czy torze, a jednak twórcom Wielkiej Pętli się to udało. Nasi zawodnicy będą się męczyć, korzystać z „tunelu powietrznego” jak i jechać pod wiatr kiedy zdobędą przewagę. Ta stosunkowo świeża zachodnia premiera nabiera już powoli znamion klasyki i niezmiernie cieszymy się na jej pojawienie w naszym rodzimym wydaniu.

Wielka pętla to gra dla 2-4 gracz od 8 lat, czas rozgrywki przewidziany jest na 40 minut, a chęć pedałowania dalej zostanie wzbudzona nawet w największych leniuchach kanapowych.

Instrukcje można pobrać już teraz klikając TUTAJ.

 

Poprzednio Wydawnictwo IUVI Games będzie wydawało gry planszowe!
Następny Dororo - Recenzja - Feudalna Japonia niekoloryzowana