Władcy Ziemi – nakład wyczerpany! Będzie dodruk


Władcy Ziemi nakład wyczerpany

Władcy Ziemi to gra od Phalanx Polska, która w ostatnim czasie cieszyła się niemałym zainteresowaniem pośród planszowego community.

Nie dziwi zatem fakt, że Władcy Ziemi to gra, która wyprzedała się w trybie natychmiastowym jak ciepłe bułeczki, o czym poinformował nas bezpośrednio Wydawca na swoim profilu Facebook. Tą produkcją cieszyć mogli się przede wszystkim Polacy oraz Francuzi. Pośród planszowego community nie brakło głosu zazdrości, ponieważ odświeżona wersja prezentuje się na stole wybitnie dobrze.

Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu facebook Phalanx Polska, producenci są zadowoleni zainteresowaniem gry Władcy Ziemi, co owocowało szybkim wyczerpaniem nakładu. Jest to mózgożerna gra area control w nowej szacie graficznej. Wiemy także, że na chwilę obecną produkt ten dostępny jest jeszcze w kilku wyspecjalizowanych sklepach w całej Polsce, jednakże sytuacja ta drastycznie zmienia się z minuty na minutę. Gdy tylko do wielu osób dotrze informacja, że tytuł ten wyprzedał się tak błyskawicznie, jest spora szansa, że na dniach zniknie także z półek sklepowych. Nie jest to jednak czarny scenariusz, ponieważ Phalanx oficjalnie poinformował, że w planach jest dodruk. Ten jednak zapowiedziano na IV kwartał 2023 roku, o ile plany wydawnicze na to pozwolą. Może się okazać, że gra wróci do sklepów nawet w przyszłym roku.
Władcy Ziemi
Phalanx Polska poza fenomenalną grą Władcy Ziemi zapowiedział także dodruk gry Scythe, a także premierę gry osadzonej w tym samym uniwersum – Ekspedycyje. Co więcej – studio planuje także wydać grę Total Domination – na tę premierę czekam z utęsknieniem, ponieważ klimat oraz tło fabularne bardzo mi odpowiada i niewykluczone, że na stole o dominację walczyć będą nie różne gatunki, a dwa tytuły od jednego wydawcy. Skąd jednak problem z szybkim wyczerpaniem nakładu? Gra cieszyła się potężnym zainteresowaniem, wiele egzemplarzy zostało sprzedanych już w przedsprzedaży, dlatego tytuł ten rozszedł się szybciej, niż to planowano. Niestety – takie są prawa natury.
Jeżeli zatem planujecie rozszerzyć kolekcję o grę Władcy Ziemi, radziłbym się spieszyć. Jeżeli jednak chwilowo macie nałożone embargo na planszowe zakupy, nie martwcie się! Gra powróci prędzej czy później, a tymczasem rok 2023 jest pełen wielu ekscytujących premier, do których zaliczają się właśnie Ekspedycyje oraz An Age Contrived (które z kolei przykuło moją uwagę równie mocno).
Poprzednio Tak powinieneś sprzedawać swojego iPhone'a
Następny Guardians of the Galaxy Vol. 3 - najnowszy zwiastun