Jeżeli dopiero rozpoczynacie przygodę z Wolcen: Lords of Mayhem lub też macie problem z jakimś bossem lub innym wyzwaniem, to niżej przedstawiam filmiki z pełnego przejścia gry, które zostały opublikowane na YouTube.

Tradycyjnie jak w innych seriach, w tytułach filmu zawieram nie tylko nazwę gry, ale także główne zadanie którym się zajmujemy w danym materiale oraz okazjonalnie nazwę trudniejszego bossa lub przeciwnika, jeżeli takowy występuje. Dzięki temu dużo łatwiej będzie Wam odnaleźć materiał który wspomoże Was w trudnym wyzwaniu. Zachęcam także do oglądania materiałów nie tylko kiedy potrzebujecie, ale także w formie wolnego spędzania czasu. Będę także ekstremalnie wdzięczny za subskrypcje – kanał rośnie błyskawicznie właśnie dzięki Wam (KOCHAM WAS!), a dzięki kolejnym subskrypcjom ma on lepsze pozycjonowanie i dzięki temu także szybciej trafiam do nowych widzów oraz czytelników. Tak czy inaczej, czytelnicy bigbaddice.pl są zajebiści 🙂

Tradycyjnie, jak przy innych podsumowania serii i poradnikach tego typu, mam do Was parę próśb:

  • Po pierwsze i najważniejsze. Subskrybujcie nasz kanał i komentujcie! Dostaję wiele maili, ale mało komentarzy, bardzo dziękuję za to pierwsze, jednak komentarze także się przydadzą. Zwłaszcza konstruktywna krytyka jest mile widziana! Subskrybować możecie klikając poniższy button. Dzięki temu wiem, że robię dobrą robotę, a Wy będziecie mieć informacje o kolejnych odcinkach serii. I tak, wiem że w pierwszych odcinkach źle wypowiadałem nazwę, dostałem od Was maila 🙂 Potem się poprawiłem.

 

Dej suba 🙂

 

  • Po drugie, cholernie dla mnie ważny jest feedback. Ciągle się uczę i te materiały są publikowane właśnie dla Was. Jeżeli mogę coś poprawić, to piszcie w komentarzu pod filmem co. Oczywiście znajdą się też kretyni, którzy mnie obrażają (lub inne osoby z ekipy). Oczywiście takie komentarze są usuwane i absolutnie mnie nie ruszają, więc hejterze, tracisz tylko czas.
  • Po trzecie, nagrywam nowości, ale nie dam rady nagrać wszystkiego. Jeżeli jednak macie jakieś propozycje co do ogrywanych tytułów, to dalej piszcie o nich w komentarzach. Jak będę na czysto z wszystkimi grami, to pomyślę o Waszych propozycjach.

Przejdźmy więc do właściwych materiałów i poradnika 🙂 Mój build w Wolcen: Lords of Mayhem to walczący w zwarciu berserker, praktycznie nieużywający magii i skupiony tylko na zwiększaniu obrażeń fizycznych. Dlatego też, jeżeli pragniecie stworzyć podobną postać, to i tutaj znajdziecie parę fajnych rad i spostrzeżeń. Zaczynamy?

Rozdział #1 Dzieci Heimlocka

Rozdział #2 Sieć jaskiń Svriir, Sirkis Pogromca Burzy

Rozdział #3 Naarlog

Rozdział #4 Nekropolia

Rozdział #5 Deteron, Sale Anankis, Yudai Szept Anameterassu

Rozdział #6 Edric Trybun Republiki

Rozdział #7 Najciemniejszy mrok, Oblicze Ciała

Rozdział #8 Zwiastun Świtu, Nerukai, Wizja Śniącego, Trybun Azenhal

Rozdział #9 Podróż w Obłąkanie, Zaalbezul, Ręka Ashtarotha

Rozdział #10 Serdeczne Zaproszenie, Lambach

Rozdział #11 Iluzje Pokoju, Sinadrahel

Rozdział #12 Infiltracja, Stłamszony Eksperyment #P90

Rozdział #13 Bramy Furii, Nikolas Włócznia Równowagi

Rozdział #14 Ojcobójstwo Heimlock OSTATNI BOSS

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous Kingdomino Duel - recenzja - mały wredny draft kościany
Next Mały Policjant, Mały Strażak, Mały Lekarz - recenzja - seria gier o bezpieczeństwie