World of Warcraft otrzyma dwie duże aktualizacje w 2023


World of Warcraft: Dragonflight otrzyma dwie duże aktualizacje w 2023

Blizzard ogłosił, że rozszerzenie World of Warcraft: Dragonflight otrzyma dwie duże aktualizacje zawartości w 2023 roku, a cztery mniejsze aktualizacje również zostaną wprowadzone w ciągu następnego roku.

„Zwiększamy tempo, w jakim World of Warcraft aktualizuje zawartość, począwszy od Dragonflight” — powiedział prezes Blizzarda, Mike Ybarra. „Chcemy żywej gry, która zawsze czeka na przygodę”.

„Planując przyszłość po wydaniu Dragonflight, pamiętaliśmy o obowiązku, jaki jesteśmy winni naszym graczom, aby pielęgnować ten żywy świat i, szczerze mówiąc, potrzebie robienia czegoś lepszego niż czasami w niedalekiej przeszłości” — powiedziała producentka wykonawcza World of Warcraft, Holly Longdale.

„Naszym celem dla Dragonflight jest to, aby zawsze coś było tuż za rogiem, a nowa aktualizacja trafiała na nasze serwery testowe wkrótce po tym, jak ostatnia zostanie udostępniona i trafi w wasze ręce”.

Dwie duże aktualizacje, których premiera planowana jest na przyszły rok, wprowadzą nowe strefy, rajdy i nagrody sezonowe.Longdale powiedziała, że pozostałe cztery aktualizacje będą obejmować nowe wydarzenia światowe, aktualizacje systemu, doświadczenia w lochach, rozdziały narracyjne i przerywniki filmowe, „które mogą służyć jako epilogi lub prologi do następnego ważnego kroku w przygodzie, a co najważniejsze, więcej możliwości w dodawaniu elementów w oparciu o to, czego nasi gracze najbardziej potrzebują”.

Najnowszy dodatek do znanej od wielu lat gry MMO pojawił się w listopadzie, przenosząc graczy na Smocze Wyspy.

Wprowadzono zupełnie nową, opartą na umiejętnościach metodę podróżowania w powietrzu, która pozwala graczom latać na smoku oraz pierwszą w World of Warcraft kombinację rasy i klasy – ewoker Dracthyr.


 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio Warhammer 40,000 Darktide - Recenzja - Jeden krok w przód, dwa kroki w tył
Następny Diuna Planeta Intryg i Konfliktów - recenzja - miałki piasek Arrakis