World of Warcraft Wrath of the Lich King – news – Pandemic + WoW atakuje


World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Ile razy spotkaliśmy się ze sformułowaniem Plaga Nieumarłych? No to teraz system gry Pandemia wprowadza taką plagę na poważnie, w najnowszej grze World of Warcraft Wrath of the Lich King.

World of Warcraft Wrath of the Lich King to gra kooperacyjna oparta na znanym I lubianym systemie z Pandemii, ale oczywiście ze swoimi małymi Azerockimi dziwactwami. Postacie graczy to bohaterowie Przymierza i Hordy; rozprzestrzeniająca się plaga to nieumarli; szczepionki to karty misji a teren gry to Północna Grań z fortecą Króla Lisza w samym jej sercu.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Oryginalny wydawca pokazał też zajawkowy filmik, na podstawie którego spekuluje, że misje będą polegały na dopasowaniu długich ciągów symboli zamiast zbierania zestawu kolorów. Da się zauważyć około 7 grywalnych bohaterów, śliczne figurki naszych postaci jak i niemiluchów, do tego grafiki z World Of Warcraft i już się jaram.

Poprzednie odmiany Pandemica zabierały nas to Włoch, Rzymu, Świata Cthulu czy ostatnio do czasów zimnej wojny. Czy nowa tytuł osadzony w świecie World of Warcraft zadowoli starych fanów i zdobędzie nowych? Czas pokaże. Z tego, co do tej poryw widziałem, mam same dobre myśli o tej grze, a że Pandemica lubię to tylko bardzie wzmaga moje zainteresowanie ową zapowiedzią.

W tytuł zagra od 1 do 5 graczy i ma trwać około 60 minut. Jestem bardzo ciekaw wprowadzonych zmian i może nawet figurki z gry trafią pod pędzel, jeśli będą wystarczająco dobrze wykonane.

Premiera przewidziana na Październik 2021.

W przedsprzedaży można dostać grę tutaj!

A tuta macie recenzje innej zacnej gry z WoW w tytule – Small World of Warcraft

 

 

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Co obejrzeć w weekend? Nowości na Netflixie i w kinie! 23 - 25 lipca 2021
Next Top 5 slotów kasynowych opartych na grach komputerowych