Wrześniowe premiery na Netflixie, HBO MAX i Disney+!


Sprawdźmy, jakie wrześniowe premiery na Netflixie, HBO MAX, Disney+, Amazon Prime Video oraz w kinie są warte naszej uwagi!

NETFLIX

Ciche miejsce

Wrześniowe premiery na Netflixie

Ciche miejsce to całkiem niezły horror, który zawitał na Netflixie. Akcja dzieje się na Ziemi, którą opanowały potwory atakujące istoty, które wydają jakikolwiek dźwięk. Ci, którzy przetrwali, nauczyli się egzystować bez wydawania jakichkolwiek dźwięków, by uchować się przed stworzeniami. Czteroosobowej rodzinie udaje się całkiem spokojnie przetrwać tę apokalipsę, ale wszystko zmienia się po narodzinach nowego potomka bohaterów.

Niedoskonali

Wrześniowe premiery na Netflixie

Troje dwudziestokilku latków zostaje poddanych eksperymentalnej terapii genowej, dzięki której zyskują dość niekorzystne supermoce. Zamienieni poniekąd w potwory, postanawiają odnaleźć profesora odpowiedzialnego za ich „leczenie” z nadzieją, że zmuszą go do przywrócenia ich ludzkiej formy. Dziesięć odcinków sezonu dostępne już jest na Netflixie.

Cobra Kai

YouTube player

Piąty sezon serialu Cobra Kai już na platformie! Akcja rozgrywa się ponad 30 lat po wydarzeniach Karate Kida. Dawni przeciwnicy, w tym sezonie będą działali wspólnie. Razem staną przeciwko wrogiemu dojo, które ma negatywny wpływ na nastolatków. Zwiastun TUTAJ

Koniec Drogi

Wrześniowe premiery na Netflixie

9 września na Netflixie pojawi się nowy thriller, Koniec Drogi. To historia o „morderczej” wyprawie rodziny – niedawnej wdowy Brendy, jej dwójki dzieci oraz brata, którzy udają się na północ Stanów Zjednoczonych. Kiedy zostają świadkami brutalnego morderstwa, na celownik bierze ich zabójca. Rodzina musi sobie sama poradzić na środku pustyni, wiedząc że pomoc nie nadejdzie.

HBO MAX

Rick i Morty

Chyba nie trzeba przedstawiać serialu… Wiecznie pijany dziadek naukowiec Rick podróżuje po różnych światach wraz ze swoim wnuczkiem Mortym. Czysty czarny humor. Na HBO MAX dostępny jest już pierwszy odcinek szóstego sezonu. Tytułowi bohaterowie w dalszym ciągu przebywają w kosmosie. Czy uda im się powrócić?

Grimsby

Wrześniowe premiery na Netflixie

Dwóch braci o skrajnie różnych osobowościach – jeden jest lokalnym łobuziakiem, drugi jest topowym agentem MI6, brytyjskiej służby specjalnej. Po latach ponownie udaje im się nawiązać kontakt, a nawet wspólnie odpowiedzialni będą za rozpracowanie globalnego światka terrorystycznego.

Miara Zemsty

Po ocenach, np. na Rotten Tomatoes widać, że Measure of Revenge to nowy koszmarek. Czasem fajnie jest obejrzeć takiego średniaka i sprawdzić czy faktycznie jest tak źle, jak wszyscy mówią. Syn aktorki teatralnej Lillian nagle umiera. Śledczy ustalają, że winne jest przedawkowanie. Zrozpaczona matka nawiązuje relację z dilerką syna i zalicza totalny zjazd, skutkujący halucynacją byłych ról.

DISNEY+

Thor: Miłość i Grom

W lipcu w kinach, we wrześniu na Disney+! Thor już chciał się cieszyć spokojną emeryturą, kiedy ujawnił się Gorr Rzeźnik Bogów, który zaplanował zagładę wszystkich wiecznych stworzeń. Thor wzywa na pomoc Walkirię, Korga (granego przez Taikę Waititi odpowiedzialną również za reżyserię i scenariusz) oraz Jane Foster – byłą ukochaną, która z podejrzanych przyczyn potrafi podnieść Mjolnir.

OBI-WAN KENOBI: POWRÓT RYCERZA JEDI

Wrześniowe premiery na Netflixie

Serial Obi- Wan Kenobi całkiem niedawno miał swoją premierę na platformie Disney+. My co tydzień z omawialiśmy każdy odcinek produkcji, naszą recenzję możecie przeczytać TUTAJ. Powrót Rycerza Jedi to odcinek specjalny, dokument uwieczniający pracę nad serialem oraz powrót Ewana McGregora i Haydena Christensena do ról Obi-Wana Kenobiego i Anakina Skywalkera.

Pinokio

Pinokia nikomu nie trzeba przedstawiać. Dostępna jest już wersja filmu z 2022 roku. Zbiera dość mieszane oceny, ale fani tej bajki mogą się nieźle bawić. Aha, w roli  Geppetto zagra sam Tom Hanks.

AMAZON PRIME VIDEO

SKAZANY

Biznesmen trafia do więzienia i szybko zdaje sobie sprawę, że musi znaleźć odpowiednią grupę, z której pomocą uda mu się przeżyć. Relacje zawiązane za więziennymi kratami mają także moc, kiedy Jacob opuszcza mury placówki. Przywódcy gangu, z z którym związał się na odsiadce, teraz wymagają, by działał przeciwko ich największym rywalom w mieście. To może skończyć się wyłącznie  w jeden sposób – krwawy.

DZIEWCZYNA Z TRZECIEGO PIĘTRA

Dziewczyna z trzeciego pietra to pozycja na ten tydzień dla fanów horrorów. Trochę zagubiony w życiu mężczyzna próbuje wyjść na prostą. Odnawia stary dom, aby wraz z rodziną mogli tam zamieszkać i odbudować życie na nowo. Okazuje się jedna, że wizja sielanki zostaje zaburzona, kiedy tuż przed przeprowadzką w posiadłości zaczynają się dziać nadprzyrodzone sytuacje.

KINO

TRZY TYSIĄCE LAT TĘSKNOTY

THREE THOUSAND YEARS OF LONGING | Official Trailer | MGM Studios

Dramat romantyczny z Tildą Swinton and Idrisem Elbą w rolach głównych. Scenariusz oparty został o zbiór krótkich, brytyjskich opowieści fantasy. Samotna wykładowczyni na wycieczce do Stambułu spotyka dżina, który oferuje jej spełnienie trzech marzeń, w zamian za wolność. Takie zabawy niekoniecznie interesują panią profesor, gdyż starożytne baśnie są głównym przedmiotem jej badań.

BODIES BODIES BODIES

Bodies x3 to horror, albo komedio – horror. Zależy, jak na to spojrzeć. Po obejrzeniu zwiastuna od razu widać, że to taka parodia typowego filmu grozy. Grupa bogatych dwudziestolatków planuje imprezować w wakacyjnej rezydencji w czasie wielkiego huraganu. Szybko dochodzi do tragedii a na jaw wychodzą wszystkie intrygi, wbijane w plecy noże i fałszywe przyjaźnie. W skrócie – jak nie organizować imprezy.

 

 

 

Najbardziej przypadły Wam do gustu wrześniowe premiery na Netflixie, HBO MAX, Disney+, Amazon Prime Video czy w kinie?

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Harfootowie i Hobbity - Czy Rings of Power jest zgodne z twórczością Tolkiena?
Następny Fortnite: Droga do sławy