Wszystko, co musisz wiedzieć o zmianach w subskrypcji PlayStation


Jeśli szukasz sposoby, żeby zaoszczędzić trochę pieniędzy na subskrypcji oraz wielu innych produktach z branży gier komputerowych, to sprawdź ofertę sklepu z grami Eneba. Jest to ogromny cyfrowy rynek gier, znajdziesz tam całą masę produktów, takich jak gry komputerowe, subskrypcje, karty podarunkowe, DLC, waluty z gier i inne. Ceny są znacznie niższe niż  w sklepach fizycznych, lub oficjalnych sklepach konsol, wybór jest ogromny, a dostawa niemal natychmiastowa, sprawia to, że zakupy w Eneba to czysta przyjemność.

Zmiany w PlayStation Plus

Niedawno ogłoszono ogromne zmiany w najbardziej popularnej subskrypcji Sony – PS Plus. Subskrypcja nie traciła na popularności na przestrzeni lat, jednak Sony stwierdziło, że najwyższy czas na zmiany, teraz oferują większą różnorodność, oraz szerszy wybór pakietów. Obecna forma subskrypcji Plus, będzie dostępna do czerwca, zmiany wejdą w życie dopiero 13 czerwca w Ameryce i 22 czerwca w Europie oraz wielkiej brytanii. Wpływ na decyzję miało Microsoft, ponieważ również oni zajęli się ostatnio zmianą formy abonamentu, jednak oferty znacznie różnią się od siebie.

Subskrypcja PlayStation stała się tak popularna, ponieważ oferuje znakomity stosunek jakości do ceny. Jeśli obawiasz się, że zmiany wpłyną na jakość abonament, to nie martw się, otrzymasz tyle samo, co przedtem, jeśli nie więcej.

PlayStation Plus Essential

Najtańsza oferta abonamentu, to PlayStation Plus Essential. Subskrypcja nie różni się od dostępnej obecnie wersji PS Plus. Cena pozostaje taka sama, takie sama pozostaje też oferta. Co miesiąc otrzymasz parę nowych gier, dostęp do rozgrywki multiplayer, unikatowych ofert i zniżek dla subskrybentów.

PlayStation Plus Extra

Subskrypcja Extra oferuje natychmiastowy dostęp do biblioteki ponad 400 gier na PS 4 i PS 5, co więcej nadal możesz korzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez subskrypcję Essential. Cena jest nieco wyższa, ta inwestycja ma jednak pełen sens, jeśli jako gracz chcesz mieć szeroki wybór gier, nie musząc kupować każdej z osobna.

PlayStation Plus Premium

Subskrypcja Premium to ostateczna wersja oferty Sony. Zawiera wszystkie atrakcje dostępne w pakietach Essential oraz Extra, co więcej masz też dostęp do 340 dodatkowych gier z innych konsol i regionów, dostępnych w pakiecie PS Now. Dostaniesz dostęp do ograniczonych czasowo triali gier, oznacza to, że będziesz mógł sprawdzić czy tytuł przypadnie Ci do gustu, zanim zdecydujesz się na zakup.

To oczywista oczywistość, że zmiany dokonane przez PlayStation wyjdą nam na dobre. Jeśli podoba Ci się obecna forma subskrypcji i nie chcesz nic zmieniać, to możesz trzymać się pakietu Essential. Jednak, jeśli pragniesz czegoś więcej, to sprawdź pełen wachlarz nowych oferty, które wejdą w życie już w czerwcu!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Pinball Freedom - recenzja - powrót do dzieciństwa na Switcha
Następny Co obejrzeć w dzień dziecka? Premiery Netflixa i HBO MAX