Wydarzenia Tera Raid z udziałem Pokemonów Slither Wing i Iron Moth!


W tym tygodniu w Pokemon Scarlet i Pokemon Violet odbędą się wydarzenia Tera Raid z udziałem dwóch ekskluzywnych Pokemonów Paradox: Slither Wing i Iron Moth.

Slither Wing będzie dostępny w bitwach Tera Raid w Pokemon Scarlet, a Iron Moth w Pokemon Violet. Oba Pokemony będą miały różne typy Tera, więc warto przygotować się na wyzwanie.

Trenerzy mogą także dołączyć do wydarzeń Tera Raid organizowanych przez osoby grające w drugą wersję gry, aby mieć szansę na zdobycie obu Pokemonów Paradox. To świetna okazja dla osób, które chcą skompletować pełną kolekcję Pokemonów Paradox. Wydarzenia Tera Raid będą miały miejsce wyłącznie w regionie Paldea.

Wydarzenia Tera Raid potrwają od piątku, 22 września 2023 r., godz. 00:00 UTC do niedzieli, 24 września 2023 r., godz. 23:59 UTC.

* 5-gwiazdkowe bitwy Tera Raid: Slither Wing (Pokemon Scarlet)

* 5-gwiazdkowe bitwy Tera Raid: Iron Moth (Pokemon Violet)

Ważne:

  • Aby wziąć udział w wydarzeniach Tera Raid, należy pobrać najnowszą wersję Poke Portal News.
  • Aby móc wziąć udział w bitwach Tera Raid z innymi trenerami online, wymagane jest płatne członkostwo Nintendo Switch Online. Nie jest ono wymagane, aby otrzymywać wiadomości z Poke Portal.

Tera Raid Battle to nowy rodzaj bitwy, który został wprowadzony w Pokemon Scarlet i Violet. Jest to bitwa kooperacyjna, w której czterech graczy łączy siły, aby pokonać potężnego Pokemona Tera. Tera Pokemon to Pokemony posiadające Terastallizację, która daje im nowy Typ Tera i zwiększenie ich mocy. Aby wziąć udział w bitwie najazdu Tera, musisz najpierw znaleźć Tera Den. Tera Dens są oznaczone na mapie symbolem błyszczącego kryształu. Po znalezieniu Tera Den możesz wejść z nim w interakcję, aby rozpocząć bitwę Tera Raid.

Na początku bitwy Tera Raid wybierasz jednego ze swoich Pokemonów, z którym będziesz walczyć. Możesz także używać przedmiotów do leczenia lub wzmacniania swojego Pokemona podczas bitwy. Celem bitwy Tera Raid jest pokonanie Pokemona Tera przed upływem czasu. Jeśli odniesiesz sukces, otrzymasz nagrody, takie jak cukierki EXP, odłamki Tera i rzadkie cukierki.

Kilka wskazówek, jak wygrać bitwy Tera Raid:

  • Wybierz odpowiedniego Pokemona. Ważne jest, aby wybrać Pokemona, który jest silny przeciwko Typowi Tera Pokemona Tera. Możesz także używać Pokemonów z ruchami, które mogą obniżyć statystyki Tera Pokemon lub zwiększyć statystyki własnego Pokemona.
  • Używaj przedmiotów mądrze. Przedmioty mogą być bardzo pomocne w bitwach Tera Raid. Możesz używać przedmiotów, aby leczyć swojego Pokemona, wzmacniać jego statystyki lub obniżać statystyki Tera Pokemon.
  • Współpracuj z kolegami z drużyny. Bitwy Tera Raid to bitwy kooperacyjne, dlatego ważna jest współpraca z członkami drużyny. Komunikujcie się ze sobą i mądrze wybierajcie swoje ruchy.

Powodzenia w bitwach!

 

Zobacz też: Jak odróżnić fałszywe karty Pokemon TCG od prawdziwych?

Aby dowiedzieć się więcej, obserwuj:  https://twitter.com/PokemonNewsUK

Poprzednio Siedem najlepszych gier o okrętach podwodnych
Następny Wrzesień na Netflixie, HBO, Disney i Prime!