Wydarzenie z okazji 30-lecia Bungie w Destiny 2


Bungie z okazji swojego 30-lecia udostępniło dzisiaj nową zawartość w Destiny 2. Od dzisiaj możemy przystąpić do zabawy aby zdobyć specjalne kolekcjonerkie nagrody, odkryć różne tajemnice oraz wziąć udział w nowej 6-osobowej aktywności z matchmakingiem.

Dla osób, które chcą doświadczyć jeszcze więcej wrażeń został udostępniony do kupienia „Destiny 2: Pakiet na 30-lecie Bungie”. Zaoferuje On nowy loch inspirowany Jaskinią Łupów na Kosmodromie czy dostęp do wyrzutni rakiet Gjallarhorn z katalizatorem oraz innego klasycznego sprzętu jak:

  • Miecz Claymore z gry Myth
  • Legendarną broń z Destiny 1
  • Pancerz z motywem Ciernia
  • Egzotycznego wróbla Chyżogjallar
  • Zdobienia pancerza inspirowane grą maratahon
  • Zdobienia pancerza Bungie inspirowane modą uliczną
  • I więcej

Twórcy nie podają żadnych spoilerów aby nie psuć graczom zabawy z odkrywania nowej zawartości.

Nerf LMTD

For players who love Nerf LMTD, a limited-edition Nerf LMTD Bungie Rewards offer will begin in 2022. Players can purchase a special Bungie Rewards And Out Fly the Wolves Pin when exclusively via Bungie Rewards when players acquire Gjallarhorn in-game. Learn more at the Bungie Store.

Dla graczy, którzy uwielbiają Nerf, limitowana edycja wyrzutni Gjallarhorna w wersji Nerf będzie dostępna w późnym 2022 roku. Więcej informacji w sklepie Bungie.

 

 

Zagubieni

Od teraz do 22 lutego 2022 roku kampania Zagubieni dostępna jest dla każdego.

Game2Give

Fundacja Bungie przeprowadza w tym oku trzecią doroczną kampanie dobroczynną Game2Give. Co roku Bungie z pomocą graczy z całego świata zbiera fundusze na pomoc dzieciom, pomoc humanitarną oraz różne inne działania charytatywne. Można zapoznać się z harmonogramem streamów, dokonać wpłaty na akcje i odebrać doadtkowe nagrody w Destiny 2 w ramach podziękowania. W ceu dokonania wpłaty należy wejść na stronę datków i postępować zgodnie z instrukcjami. Akcja będzie trwała do 15 grudnia.

Oprócz tego czeka na nas zakończenie sezonu Zagubionych oraz za jakiś czas zapowiadany nowy dodatek Królowa-Wiedźma, który zaplanowaną premierę będzie miał 22 lutego 2022 roku.

Linki:

Destiny 2: 30-lecie Bungie – zwiastun [PL]

Destiny 2: Królowa-Wiedźma – zwiastun gry [PL]

1 komentarz

Poprzednio Miasto w chmurach - recenzja
Następny Jak wybrać laptopa: RAM i procesor