Wyścig Odkrywców – Unboxing Gry


W opakowaniu również znajdziecie kostkę k20, która skutecznie potrafi zmienić stan rzeczy. Jest bardzo ładna i dość spora.

Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing, już finalnej wersji gry Wyścig Odkrywców od wydawnictwa Imagine Realm. Bez zbędnego gadania przejdźmy zatem do sedna sprawy.

W cztery świata strony z grą Wyścig Odkrywców

Lubicie podróżować? My już z utęsknieniem czekamy na wakacje, kiedy to z oddali słychać rytmiczny stukot kół pociągowych o tory, kiedy w nad jeziorem zapach smażonej rybki stale wodzi za nos, a w oddali płynie muzyka szantowa a uzupełnia ją delikatny szum wody. Chciałoby się znowu posiedzieć na plaży i wsłuchać się w szum morza.. Ale trzeba przeczekać ten czas produktywnie. W zimne, jesienne wieczory świetnie sprawdzi się Wyścig Odkrywców, który również gwarantuje nam podróżowanie w różne strony świata. A co więcej oferuje różne ciekawe, przygody, niektóre nawet mrożące krew w żyłach.

Wyścig Odkrywców to gra planszowa, która pozwoli Wam wcielić się w jednego z odkrywców i przeżyć niesamowite przygody. Jest świetna dla całej rodziny, oraz dla dwóch osób. Daje naprawdę fajną zabawę. Jest odpowiednia dla dzieci w wieku 10 lat wzyż. A sugerowana liczba graczy wynosi od jednego do czterech. Cała przygoda trwa od godziny do nawet dwóch godzin, i w zupełności nie jest to stracony czas.

Tak prezentuje się opakowanie gry. Jest imitacją walizki podróżnej, jest barwne, nakłania do sięgnięcia po grę na półkę.

 

W opakowaniu również znajdziecie kostkę k20, która skutecznie potrafi zmienić stan rzeczy. Jest bardzo ładna i dość spora.

 

Są i pionki graczy w postaci ludzików. Jest ich cztery, w różnych kolorach, są solidnie wykonane z drewna.

 

Tutaj widzicie plansze przedstawiające bohaterów. Są twarde, odporne na odkształcenia, zrobione z bardzo grubej tektury wysokiej jakości.

 

Tutaj na jednym zdjęciu widzicie żetony pierwszego człowieka oraz żetony STOP. Żetony wykonane z grubej tektury.

 

If I were a rich man..
W pudełku znajdują się również tekturowe monety, jakże niezbędne do różnych akcji w grze.

 

Żetony motywacji o różnych wartościach. Również bardzo solidne jak reszta komponentów.

 

Mamy i żetony medykamentów i flar, które niejednokrotnie ratują nam życie gdy wpadniemy w tarapaty.

 

Znaczniki dla graczy odpowiadające kolorom pionkom, jest jeszcze zielony, którego akurat nie ma zdjęciu.

 

Znaczniki drewniane niezbędne do oznaczania swoich destynacji.

 

Karty grają w grze Wyścig Odkrywców pierwsze skrzypce i jest też ich dośc sporo w opakowaniu. Tutaj na zdjęciu widzicie część z nich. Wszystkie mają fajne, żywe kolory, są solidne i nie odkształcają się.

 

Afryka

 

Europa

 

Azja

 

Ameryka Północna

 

Ameryka Południowa

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Thor: Ragnarok - Recenzja - Retro koniec świata
Następny Wolfenstein II: The New Colossus - Recenzja - Niemcy w defensywie