Yaga – Poradnik / Solucja – Pełne przejście gry


Recenzja gry Yaga pojawiła się na naszym portalu parę dni temu. Tak jak mówiłem, całą grę ukończyliśmy na naszym kanale YouTube. Poniżej wrzucam wszystkie odcinki z serii.

Yaga nie należy do gier trudnych, ale jest dosyć losowa i przez to ciągle stawia przed graczem niecodzienne wyzwania. Po za tym, ma parę trudnych bossów, więc nagrania mogą się przydać przy wyborze strategii działania lub skonstruowaniu najfajniejszych broni. Tradycyjnie, bardzo proszę o subskrybowanie kanału, dzięki czemu będziecie na bieżąco ze wszystkimi nowościami, a dla mnie YouTube poprawi pozycjonowanie kanału – jest bardzo ciężko się wybić, póki subskrypcji jest mało, a kiedy ta liczba się zwiększa, to i filmy są lepiej pozycjonowane. Wystarczy że wciśniecie poniższy duży czerwony przycisk i zatwierdzicie subskrypcje 🙂 Prościzna, a sprawicie że mój dzień będzie dużo lepszy.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube

I jeszcze dodatkowo link do recenzji gry Yaga.

Rozdział #1 Początek gry

Rozdział #2 A Wormy Bone, Strength Beyond Measure

Rozdział #3 Boss Elder Polevik

Rozdział #4 Robimy przysługi dla grabarza

Rozdział #5 Spoiled Crops

Rozdział #6 Youth in a bottle

Rozdział #7 Poszukajmy żony

Rozdział #8 Trzech wspaniałych

Rozdział #9 LICHO! Ostatni boss!

 

EPILOG

I to by było wszystko 🙂 Gra jest raczej krótka, jednak interesująca i wciągająca. Mam nadzieję, że materiały się przydały. Dajcie znać w komentarzach co myślicie, a także pomysły na kolejne serie.

 

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Zona Sekret Czernobyla - recenzja - Szperacz szperaczowi duchem.
Next Phoenix Point - Poradnik dla początkujących - Dowódco, musisz to wiedzieć