Zakłady na e-sport – Co obstawiać żeby wygrywać pieniądze?


Świat zakładów na eSport eksplodował w ciągu ostatnich kilku lat. Dzięki ogromnym turniejom organizowanym na całym świecie z siedmiocyfrowymi nagrodami i milionom fanów, eSport na pewno zostanie. Wraz z tym wzrostem popularności zwrócił także uwagę bukmacherów. Chociaż kilka lat temu było tylko kilku bukmacherów, którzy byli zainteresowani eSportem kilka lat temu, aby przetestować rynek, obecnie na pokładzie jest wiele największych na świecie serwisów bukmacherskich.

Agregator kasyn online to zestawienie platform kasyn online, które są przedstawiane w formie rankingu opartego na określonych kryteriach. Tak więc jeden agregator kasyn online mógłby na przykład uszeregować kasyna online na podstawie tego, ile każde z tych kasyn wypłaca swoim członkom w postaci wygranych, podczas gdy inny może uszeregować kasyna online według liczby członków, których każde z nich ma. Jeśli chcesz móc skorzystać z agregatora kasyn online, odwiedź tę stronę i przekonaj się sam: https://www.10najlepszekasyna.pl.

 

Najlepsze gry e-sportowe do obstawiania

Dota 2

Wieloosobowe areny bitewne online, takie jak Dota 2, są najpopularniejszymi grami e-sportowymi, na które ludzie stawiają. Coroczny turniej o nazwie The International jest organizowany specjalnie dla najlepszych graczy Dota 2, w których mogą rywalizować. Istnieje również Dota Pro Circuit z obszerną relacją i analizą, podobnie jak w świecie tradycyjnych wydarzeń sportowych. Oczywiście wiele witryn bukmacherskich ma w swoim wyborze rynkowym ligi i turnieje Dota 2.

 

StarCraft

Szczególnie popularna w Korei Południowej, StarCraft: Brood War jest obecnie uważana za jedną z najbardziej udanych gier eSportowych na świecie. Ma własne systemy rankingowe, a nawet specjalne kanały telewizyjne poświęcone tej konkretnej grze. Ma również serię Mistrzostw Świata i jest bardzo popularny poza Koreą Południową i Azją. Jeśli przeglądasz swoją ulubioną witrynę hazardową w czasie, gdy odbywa się jeden z konkursów StarCraft, na pewno znajdziesz ją w ofertach zakładów.

Counter-Strike: Global Offensive

Jeśli nie możesz się doczekać najpopularniejszych e-sportów do obstawiania, wypróbuj Counter-Strike Global Offensive (CSGO). Ta gra istnieje od bardzo dawna i nic dziwnego, dlaczego ma tak ogromną rzeszę fanów.

Jego realistyczna grafika i ten dreszczyk emocji sprawiają, że każdy gracz jest do niej przywiązany. Ta strzelanka z perspektywy pierwszej osoby ma bardzo ważny status w kategorii zakładów e-sportowych. Jeśli jesteś nowicjuszem, nie będziesz miał żadnych problemów podczas grania, ponieważ został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci komfort podczas gry.

Oprócz gry, musisz również pracować zespołowo i wykonywać indywidualne zadania, dzięki czemu warto obstawiać. Jeśli nie wykonujesz swojej pracy, Twój zespół przegrywa.

Tutaj możesz obstawiać drużyny, które prawdopodobnie wygrają, lub dowolnego członka zespołu. Jednak wynik pozostaje nieznany do końca. Wiele witryn umożliwia obstawianie zakładów CSGO i można je łatwo zidentyfikować.

Jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest sprawdzenie usług, warunków i warunków tej gry przed obstawieniem.

 

League of Legends

Kolejnym esportem do obstawiania na naszej liście jest League of Legends. To kolejna z najpopularniejszych gier bukmacherskich, na którą stawia wiele osób w USA, Europie, a nawet w Azji.

W tej grze stawiasz na wynik dowolnego meczu, a nie na jakąkolwiek drużynę lub członków zespołu, jak w CSGO. Zakłady można również obstawiać na cały wynik gry, a nie tylko na pojedynczy mecz.

Ponieważ ta gra jest grą wieloosobową, obstawianie staje się wygodniejsze, ponieważ można ocenić wyniki całego zespołu i przyjąć wynik. Istnieje wiele witryn internetowych, które umożliwiają bezproblemową grę w tę grę.

Społeczność League of Legends jest dość duża, dlatego obstawianie tutaj jest niezawodne, ponieważ na tej platformie jest obecnych wiele osób.

 

Call of Duty

Oprócz MOBA i strategii czasu rzeczywistego, strzelanki FPS, takie jak Call of Duty, są również bardzo popularne w e-sporcie. Ligi, takie jak Major League Gaming, zawierają wiele gier z serii CoD, takich jak Modern Warfare 3, Black Ops II, Ghosts itp. Oprócz wyżej wymienionych gier w Call of Duty można również grać w trybie dla jednego gracza. Jednak CoD nie jest tak popularny jak inne gry, o których rozmawialiśmy, a nagrody są nieco mniejsze.

HearthStone

Ten e-sport do zakładów został uruchomiony w 2014 roku, a teraz stał się najpopularniejszą grą. Z każdym dniem zyskuje na popularności i nie bez powodu. Tutaj możesz obstawiać zakłady na zwycięzcę, a ten rodzaj zakładów sprawia, że ta gra jest znacznie bardziej popularna.

 

Możesz jednak obstawiać wiele innych zakładów, ale zakłady na zwycięzcę są najpopularniejsze na tej stronie. Wiele osób na całym świecie gra w tę grę i wszyscy grają, aby znaleźć się na szczycie listy. W związku z tym konkurencja jest dość wymagająca, a szanse są większe.

Jak wspomniano wcześniej, możesz postawić dowolny zakład; ćwiczy się tu również zakłady na mecze indywidualne. Chociaż możesz obstawiać pojedyncze mecze, wiele osób nie preferuje tego typu zakładów, ponieważ oferuje on mniej kursów.

Wniosek

Znawcy branży wierzą, że przyszłość otworzy nowe horyzonty dla rozwoju branży eSports. Na scenie pojawią się nowe gry o lepszej jakości, aby zaspokoić stale rosnące zapotrzebowanie na nowe, bardziej wciągające gry. Niektórzy eksperci uważają nawet, że sztuczna inteligencja znajdzie swoje miejsce także w eSporcie. Ponadto więcej jurysdykcji będzie regulować rynek zakładów na eSport.

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Little Nightmares 2 - Recenzja - Dwa koszmarki
Next Jak zrobić dobry shooter looter i nie tylko? Poradnik dla twórców gier