Zapalniczka jako ciekawy prezent dla gracza


Wiele osób niesłusznie myśli, że zapalniczki to prezenty przeznaczone jedynie dla palaczy. Nic bardziej mylnego! Stylowa zapalniczka w ciekawym kolorze lub z unikalnym wzorem to podarek idealny dla każdego m.in. dla gracza! Odpowiednio wybrany gadżet tego typu ma wartość użytkową, a wręczony od wyjątkowej osoby, także i sentymentalną. Jaka zapalniczka dla gracza będzie najlepsza? Podpowiadamy, które warto wybrać!

Wyjątkowy prezent dla gracza

Szukanie prezentów to zadanie, które nigdy się nie skończy. Niestety kończą się z czasem pomysły, jaki upominek wręczyć bliskiej osobie. Jeśli szukasz wyjątkowej niespodzianki dla gracza, to musisz wiedzieć, że z pewnością ucieszy go stylowy gadżet o ciekawym wzorze. Zapalniczka to jedna z opcji uniwersalnych, którą można wręczyć każdemu mężczyźnie. Akcesorium to przydaje się w wielu nieoczekiwanych sytuacjach, dlatego warto ją mieć zawsze przy sobie.


Jeśli bliska Ci osoba pali, tym bardziej zapalniczka okaże się strzałem w dziesiątkę. Wtedy wyjątkowym upominkiem mogą być również akcesoria dla palacza w formie papierośnicy oraz etui na papierosy. Możliwości jest wiele, pamiętaj, że prezent może stać się wyjątkowy za Twoją pomocą. Jeśli dobierzesz gadżet w ulubionym kolorze lub z ciekawym motywem, bliska osoba z pewnością to doceni, a sam upominek stanie się elementem, z którym nie będzie się rozstawać.

Czy zapalniczka to dobry prezent?

Może się wydawać, że zapalniczka to słaby prezent z uwagi na to, że dostępna jest w niskich cenach, a często również w wariancie jednorazowego użytku. Musisz jednak wiedzieć, że zapalniczki wysokiej jakości mają jednak swoją cenę. Oprócz tego dostępne są zwykle w różnych opcjach, np. na benzynę lub żarowe. Płomień pali się wówczas nawet w deszczu. Co więcej, odpowiednio dobrana stanowi zakup na lata. Benzynowe warianty można w dodatku samodzielnie napełniać. Na rynku znajdziesz unikatowe zapalniczki – dym.pl oferuje wiele wariantów tego upominku. Stylowe motywy z pewnością przypadną do gustu zapalonemu graczowi!

Propozycje zapalniczek na prezent

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie ciekawych zapalniczek na prezent. Wśród nich znaleźć można m.in. warianty w kolorze srebrnym, matowe, czarno-białe i wiele innych. Spośród dostępnych wariantów na uwagę zasługują m.in. modele marki Zippo, które znajdziesz w sklepie internetowym dym.pl

Piranhas Comic

To zapalniczka, która od razu rzuca się w oczy. Kultowy wzór w formie piranii z pewnością przyniesie na myśl skojarzenie z grą, zwłaszcza ożywionemu graczowi. Motyw prezentuje się wyjątkowo, a w dodatku zamknięty został na obudowie jednej z lepszych zapalniczek. Produkt tego typu objęty jest dożywotnią gwarancją.

Logo rotary

Zapalniczka o nieco bardziej stonowanym wzorze, która przypadnie do gustu dojrzałym graczom. Obudowa ciekawie połyskuje, przyciągając wzrok.  Utrzymana jest w srebrnym kolorze.

Gamer design

Motyw gamer design jest wręcz stworzony dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych graczy! Zapalniczka utrzymana jest w kolorze fioletowym, a w jej centrum znajduje się pad do PlayStation. Taki podarek przyniesie szczęście osobie obdarowanej podczas wielu rozgrywek gamingowych. 

Poprzednio Placówka Copernicus - Deliver us the Moon - Playstation 5 BEZ KOMENTARZA #04
Następny Ganimedes - recenzja - podróż od Księżyca do Marsa