Zapowiedziano dwóch bohaterów do Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin!


Gra Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin jeszcze nie otrzymała swojej premiery, ale widząc wielką popularność wśród fanów uniwersum, Twórcy uchylili rąbka tajemnicy i pochwalili się nadchodzącą dwójką bohaterów.

Frontier Developments ujawniło dwa dodatki DLC z bohaterami do Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin, a także pierwsze szczegóły na temat nadchodzącej fizycznej edycji gry. Oba DLC z bohaterami mają pojawić się po premierze cyfrowej gry strategicznej w czasie rzeczywistym 17 listopada, a dokładna data premiery zostanie podana później. Każde z DLC z bohaterami doda do gry nową, grywalną jednostkę Age of Sigmar, którą można wykorzystać w trybach Skirmish, multiplayer i jednoosobowym Conquest Mode, wprowadzając na pole bitwy zupełnie nowe umiejętności. Gracze będą mogli zamienić swoje domyślne jednostki bohaterów na jedną z tych specjalnych postaci, co pozwoli im dostosować ich ogólną strategię do gry.

Oba DLC z bohaterami są zawarte w Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin – Ultimate Edition, która ma sugerowaną cenę detaliczną 64,99 £/74,99 $/74,99 €. Każde z DLC z bohaterami będzie również dostępne osobno za 3,99 £/4,99 $/4,99 €, a także w pakiecie za 6,99 £/8,99 $/8,99 €. Do gry wymagana jest kopia podstawowej wersji gry. Fizyczna edycja Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin ukaże się natomiast 27 lutego 2024 roku wyłącznie na konsole PlayStation® 5 i Xbox Series X i będzie zawierać oba DLC z bohaterami.

Zobacz naszą recenzję gry Warhammer Age of Sigmar Storm Ground

W Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin – Yndrasta, The Celestial Spear gracze otrzymują potężnego czempiona Stormcast Eternals. Yndrasta, wykuta przez Sigmara w Azyr i obarczona obowiązkiem polowania na krnąbrne bestie z Ghur, jest potężnym latającym bohaterem, który może szybko włączać się do walki i z niej wycofywać. Jej legendarna włócznia, Thengevar, może być rzucona, aby zakłócić szyki wroga i zainspirować sojuszników. Dzięki Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin – Gobsprakk, The Mouth of Mork, gracze Orruk Kruleboyz otrzymają dostęp do pierwszej latającej jednostki bohaterskiej frakcji w grze. Gobsprakk jest najsprytniejszym i najbardziej chytrym ze wszystkich szamanów Swampcalla, przemierzającym niebo na Corpse-rippa Vulcha. Jako niezwykle mobilny i późnogrywalny bohater szturmowy, gromadzi on wsparcie dla swoich orrukowych kohort i spuszcza na wrogów niszczycielską moc.

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin zostanie wydany cyfrowo na PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store, PlayStation® 5 oraz Xbox Series X|S w dniu 17 listopada. Oprócz edycji Ultimate Edition gracze mogą zakupić edycję Standardową za sugerowaną cenę detaliczną 49,99 £/59,99 $/59,99 € oraz edycję Deluxe za 59,99 £/69,99 $/69,99 €.

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin: Gameplay Reveal Trailer

Poprzednio Niezwyciężony (The Invincible) - Wszystkie zakończenia i jak je zdobyć - Poradnik
Następny Ogłoszono Zamkniętą Betę do gry Predecessor dla Playstation