Zapowiedziano gry PlayStation Plus na grudzień


Sony na swoim blogu ogłosiło, że gry PlayStation Plus na grudzień 2022 r. to Mass Effect: Legendary Edition (PS4), Biomutant (PS4 i PS5) oraz Divine Knockout: Founder’s Edition (PS4 i PS5).

Tytuły te będą dostępne dla członków PlayStation Plus Essential, Extra i Premium do dodania ich biblioteki gier od wtorku 6 grudnia do poniedziałku 2 stycznia. Lista gier PlayStation Plus Extra i Premium na grudzień zostanie ogłoszona jeszcze w tym miesiącu.

Divine Knockout: Founder’s EditionTo trzecioosobowa platformowa bijatyka nadająca temu gatunkowi zupełnie nowy wymiar. Zadawaj obrażenia wrogom, aby uczynić ich bezbronnymi, a następnie wyrzuć ich z areny w wyjątkowej perspektywie trzeciej osoby. Wybierz jednego z 10 grywalnych bogów, aby ciskać głazami jako Herkules lub dzierżyć Mjolnira jako Thor. Następnie walcz na różnych arenach z własną mechaniką do opanowania. Graj ze znajomymi w trybie zręcznościowym 3 na 3, aby odkrywać różne tryby gry, lub walcz w hardkorowych pojedynkach 1 na 1 i 2 na 2. Divine Knockout oferuje cross-play i cross-progress. Ta edycja założycielska odblokowuje grę i dodatkową zawartość do gry, a także skórkę inspirowaną Divine Knockout w Smite.

Mass Effect Legendary EditionPrzeżyj ponownie legendę komandora Sheparda w wysoko cenionej trylogii Mass Effect dzięki Mass Effect edycja legendarna. Zawiera podstawową zawartość dla jednego gracza i ponad 40 DLC z gier Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3, w tym promocyjne bronie, zbroje i paczki — zremasterowane i zoptymalizowane pod kątem rozdzielczości 4K Ultra HD. Doświadcz niesamowicie bogatego i szczegółowego wszechświata, w którym twoje decyzje mają głęboki wpływ na akcję i jej wynik.

BiomutantMieszaj walkę wręcz, strzelanie i mutanty w tej postapokaliptycznej kung-fu RPG z otwartym światem. Plaga rujnuje ziemię, a Drzewo Życia wykrwawia śmierć z korzeni. Plemiona są podzielone. Eksploruj świat pogrążony w chaosie i zdefiniuj jego los – czy będziesz jego wybawcą, czy też poprowadzisz go ku jeszcze mroczniejszemu przeznaczeniu? Przekoduj swoją strukturę genetyczną, aby zmienić sposób, w jaki wyglądasz i grasz. Mieszaj i dopasowuj części, aby stworzyć własną, unikalną broń tnącą, miażdżącą i przebijającą do walki wręcz, rewolwery, karabiny, strzelby i nie tylko. Wersja na PS5 oferuje natywną obsługę 4K i HDR oraz trzy różne tryby graficzne.

Ostatnia szansa na pobranie listopadowych comiesięcznych gier.

Członkowie PlayStation Plus mają czas do poniedziałku 5 grudnia, aby dodać Nioh 2, Lego Harry Potter Collection, Heavenly Bodies do swojej biblioteki gier.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Najlepsze premiery gier wideo - grudzień 2022
Następny Grudniowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i w kinie!