Zapowiedziano gry PlayStation Plus na kwiecień


Zapowiedziano gry PlayStation Plus na kwiecień

Sony na swoim blogu ogłosiło, że gry PlayStation Plus na kwiecień 2023 r. to Meet Your Maker, Sackboy: A Big Adventure oraz Tails of Iron.

Tytuły te będą dostępne dla członków PlayStation Plus Essential, Extra i Premium do dodania ich biblioteki gier od wtorku 4 kwietnia do poniedziałku 1 maja.

Meet Your Maker | PS4, PS5

Meet Your Maker to postapokaliptyczna, pierwszoosobowa gra typu build-and-raid, w której każdy poziom jest projektowany przez graczy. Przełączaj się między rolami, kierując przebiegłymi posterunkami wypełnionymi pułapkami i strażnikami, a następnie przygotuj się do metodycznej, szybkiej walki, najeżdżając kreacje innych graczy, zdobywając przewagę, wybierając odpowiednie wyposażenie (w zwarciu, na dystans, defensywne), atuty i materiały eksploatacyjne aby dopasować swoje wyzwanie lub styl gry. Połącz swoją kreatywność i buduj ze znajomym lub połącz siły, by najeżdżać posterunki w dwuosobowym zespole.

Sackboy: A Big Adventure | PS4, PS5

Kultowy bohater z PlayStation, Sackboy, powraca do zapierającej dech w piersiach akcji w ogromnej, zabawnej i szalonej platformowej przygodzie 3D dla wielu graczy. Weź udział w epickim wyścigu z czasem pełnym niebezpieczeństw lub graj lokalnie lub online, tworząc zespoły składające się z dwóch do czterech poszukiwaczy przygód, pracując razem, aby wykonać nikczemne zadania, jakie tylko możesz sobie wyobrazić, w tym poziomy, których nie można przegapić – dostępne tylko w trybie współpracy.

Tails of Iron | PS4, PS5

Osadzona w ponurej krainie nękanej wojną Tails of Iron to ręcznie rysowana gra RPG z brutalną walką. Jako Redgi, następca Szczurzego Tronu, musisz odbudować swoje zniszczone Królestwo, wypędzając bezlitosny Klan Żaby i ich okrutnego przywódcę, Greenwarta. Podczas eksploracji zwodniczo czarującego świata spotkasz grupę unikalnych towarzyszy, gotowych pomóc ci w twojej przygodzie. Będziesz potrzebować wszelkiej możliwej pomocy, niezależnie od tego, czy będą to nowe przepisy na posiłki, plany wykuwania śmiercionośnej broni i zbroi, czy nawet opancerzony mobilny kret!

Ostatnia szansa na pobranie marcowych gier.

Członkowie PlayStation Plus mają czas do poniedziałku 3 kwietnia, aby dodać Battlefield 2042, Minecraft Dungeons i Code Vein do swojej biblioteki gier.


Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio FIFA 23 – za tydzień finały Ekstraklasa Games!
Następny Great Western Trail: Argentyna - recenzja - krowy na wypasie!