Komu by się chciało zarządzać kolejnym miastem, kolonią czy też parkiem rozrywki? Ile można kierować tym samym? Czas na powiew nowości! Zapowiedziano Intergalactic Transfer Station, grę w której będziemy zarządzać niczym innym, jak portem kosmicznym.

I to nie byle jakim, tylko kosmicznym portem tranzytowym. Będziemy zgarniać pasażerów, turystów, statki i towary oraz przesyłać ich dalej, jednocześnie dbając o odpowiednią infrastrukturę techniczną oraz ciekawe rozrywki dla odwiedzających. Ale to nie będzie łatwa praca. Będziesz musiał zadbać nie tylko o odpowiedni przepływ ludzi i towarów, ale także i o obronę stacji czy nawet kwestie sanitarne związane z obcymi wirusami i chorobami. Będziesz nawet budować specjalne strefy obronne by powstrzymywać co bardziej wścibskich piratów czy też obcych.

Od razu przypomina się oryginalne i wciągające Crossroads Inn, gdzie także wyjątkowo kierowaliśmy karczmą w świecie fantasy, jednocześnie oprócz zadbania o wygodę i walory smakowe odwiedzających przejezdnych, to trzeba było także zadbać o ich bezpieczeństwo. I w Intergalactic Transfer Station będziemy więc rozbudowywać bazę nie tylko o systemy obronne, ale także i kolejne pomieszczenia. Będziemy mogli budować sklepy czy też ulepszać znajdujące się na stacji maszyny by lepiej służyły celom naszym i naszych klientów.

Gra nie będzie tylko prostym builderem, podobnie jak już w wspomnianym Crossroads Inn, będą się pojawiać różne wydarzenia losowe, często niekorzystne. Jak sobie poradzisz z uprowadzeniem paru pasażerów przez terrorystów? Albo rozszczelnieniem stacji? Wszystko to wygląda tak, że w Intergalactic Transfer Station nie da się nudzić.

YouTube player

Intergalactic Transfer Station to gra od studia OverPowered Team, które niestety nie jest jeszcze znane z większych tytułów. Za wydanie gry odpowiada Games Operations. Niestety, nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, jednak prawdopodobnie będzie to trzeci kwartał 2021 roku. Wcześniej jednak otrzymamy pewnie wersję beta lub early access. Poniżej galeria zdjęć udostępniona przez twórców.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Nowy Wspaniały Świat + Dodatek Wojna albo Pokój - Recenzja
Następny Maneater - Recenzja - ShaRkPG