Zapowiedziano nowe tytuły w Playstation Plus – Listopad 2023


Członkowie PlayStation Plus Extra i Premium w listopadzie 2023 roku będą mogli cieszyć się różnorodnością gier, w tym przygodą z rozbiórką Teardown, która będzie dostępna od dzisiaj, środy, 15 listopada. Wszystkie pozostałe tytuły będą dostępne we wtorek, 21 listopada.

Sony ponownie zapowiedziało nowe gry, które pojawią się w płatnej usłudze Playstation Plus. W jakie ciekawe gry będziemy mogli zagrać w najbliższych tygodniach? Tradycyjnie, znajdą się produkcje dla fanów wszystkich rodzajów rozgrywki, więc każdy z graczy powinien być zadowolony. Zobacz też nasz poprzedni przegląd nowości wśród darmowych gier w Playstation Plus.

Playstation Plus Extra i Premium

Teardown | PS5

Zaplanuj idealny napad, wykorzystując kreatywne rozwiązywanie problemów, brutalną siłę i wszystko wokół siebie. W tym w pełni zniszczalnym i interaktywnym środowisku swoboda gracza i emergentna rozgrywka są najważniejsze. Burz ściany materiałami wybuchowymi lub pojazdami, aby tworzyć skróty, których nikt nie uważał za możliwe. Układaj obiekty, buduj konstrukcje lub wykorzystuj unoszące się obiekty na swoją korzyść. Starannie zaplanuj efektowną ścieżkę przez każdy poziom, a następnie wykonaj napad i uciekaj z odwagą. Biegaj, skacz, jeźdź, przyspieszaj – rób wszystko, co konieczne, aby zebrać cele, unikać robotów lub ukraść to, o co proszą twoi klienci. Ale uważaj, żeby nie dać się złapać!

Dragon’s Dogma: Dark Arisen | PS4

Czołowana akcy RPG Dragon’s Dogma: Dark Arisen łączy ekscytującą i głęboką walkę ze swobodą eksploracji ogromnego otwartego świata Gransys w grafice 1080p HD. Wybierz spośród dziewięciu różnych powołań i rozpocznij własną przygodę wraz z trzema towarzyszami AI, znanymi jako Pawns. Wykorzystaj głęboki system walki, aby władać niszczącymi umiejętnościami i magiami, aby pokonać legendarne potwory lub wspiąć się na nie, aby przeprowadzić osobisty atak! Zawiera wszystkie wcześniej wydane płatne DLC, co czyni tę wersję ostateczną wersją Dragon’s Dogma: Dark Arisen.

Mobile Suit Gundam: Extreme vs. Maxi Boost On | PS4

Ta 2-osobowa gra akcji z bitwami zespołowymi, w której kontrolujesz mobilne garnitury z wielu tytułów Gundam, to domowa wersja konsolowa gry arcade Mobile Suit Gundam: Extreme vs. Maxi Boost On z 2016 roku. Ponad 180 garniturów z 36 tytułów w wersji arcade jest grywalnych, plus 2 dodatkowe garnitury, które nigdy wcześniej nie pojawiły się w wersji arcade.

Dead Island: Riptide Definitive Edition | PS4

Zapraszamy do najlepszego w życiu doświadczenia Zombie Apocalypse – a teraz piękniejszego niż kiedykolwiek w tej zremasterowanej wersji przygody w pierwszej osobie, która zawiera wszystkie wcześniej wydane DLC. Złapany w epicentrum epickiej epidemii zombie na tropikalnej wyspie Banoi, twoja jedyna myśl brzmi: przetrwanie! Rozbijaj głowy, roztrzaskuj czaszki i rozcinaj je na kawałki w visceralnej, zdumiewającej walce wręcz i prawdziwej 4-osobowej kooperacji opartej na historii w rozległym otwartym świecie, który czeka na odkrycie.

Superliminal | PS4, PS5

Superliminal to gra logiczno-przygodowa w pierwszej osobie oparta na perspektywie i iluzjach optycznych. Gracze muszą myśleć nieszablonowo i oczekiwać niespodziewanego, aby rozwiązywać niemożliwe do rozwiązania zagadki. Gra charakteryzuje się stonowanym światem, intrygującą narracją i dużą ilością dziwactw.

Eiyuden Chronicle: Rising | PS4, PS5

Ta gra akcji RPG rozgrywa się w tym samym świecie co Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes i oferuje szybką walkę i mechanikę ulepszania miasta. Nasi bohaterowie są przyciągani do pobliskich Runebarrows przez soczewki i inne skarby, ale wkrótce dowiadują się, że miasto zmaga się z odbudową po trzęsieniu ziemi. Decydują się pomóc miastu w odbudowie i rozwiązać spory między zapalonymi poszukiwaczami przygód a ostrożnymi mieszkańcami. Po drodze dowiadują się więcej o powodach, dla których każdy z nich szuka skarbów, pogłębiając w ten proces swoje więzi.

Nobunaga’s Ambition: Taishi | PS4

W tej strategicznej grze od Koei Tecmo gracze wcielają się w rolę daimyō i zarządzają klanem, pracując nad poprawą swojego kraju poprzez administrację cywilną, dyplomację z innymi klanami i potęgę militarną. Nobunaga’s Ambition: Taishi to piętnasta odsłona historycznej serii symulacyjnej.

Alternate Jake Hunter: Daedalus The Awakening of Golden Jazz | PS4

Ta nowela wizualna kryminalna osadzona w Nowym Jorku opowiada o Saburo Jinguji, który podróżuje do Stanów Zjednoczonych, aby odkryć prawdę o śmierci swojego dziadka. Gra łączy pracę detektywistyczną z unikalnymi elementami narracyjnymi, aby zapewnić ekscytującą tajemnicę morderstwa.

River City Melee Mach!! | PS4

Ta bijatyka w stylu retro zawiera 30 drużyn, 180 postaci i ponad 250 różnych ruchów specjalnych. Do czterech graczy może grać jednocześnie, a sterowanie jest na tyle proste, że każdy może je zrozumieć i grać.

Playstation Classic

Grandia | PS4, PS5

Klasyczne RPG PS1 powraca z ulepszoną grafiką, przewijaniem, szybkim zapisem i niestandardowymi filtrami wideo. Gracze wcielają się w rolę Justina, młodego chłopca, który odziedziczył kamień magiczny, który prowadzi go w epicką podróż w celu odkrycia tajemnicy zaginionej cywilizacji.

Jet Moto | PS4, PS5

Ten wyścigowy motocykl nowej generacji na PS1 zawiera 10 tras niszczących kości, dziki air bike zdolny do wykonywania różnych sztuczek i 20 zawodników, z którymi można rywalizować. Ta wersja została ulepszona o renderowanie w górę, przewijanie, szybkie zapisywanie i niestandardowe filtry wideo.

Up | PS4, PS5

Ta adaptacja gry o tym samym tytule zabiera graczy w egzotyczną przygodę z Carlem Fredricksenem i jego młodym pomocnikiem, Wilderness Explorer Russell.

Klonoa Phantasy Reverie Series | PS4/PS5

Ten połączony remaster Klonoa: Door to Phantomile (PS1) i Klonoa 2: Lunatea’s Veil (PS2) upamiętnia 25-lecie pierwszego tytułu w serii. Świat gier i ich elementy rozgrywki pozostają bez zmian, natomiast grafika została ulepszona. Wprowadzono również regulowane ustawienia trudności, aby ułatwić dostęp do gier nowym graczom.

PaRappa the Rapper 2 | PS4

Ten klasyczny PS2 wygląda oszałamiająco w jakości HD na PS4 i oferuje pełne wsparcie dla trofeów. Gracze ponownie wcielają się w rolę hip-hopowego bohatera PaRappa the Rappera, który dołącza do obsady nowych i ulubionych postaci, aby powstrzymać zły Noodle Syndicate przed zamienieniem wszystkiego w makaron.

Poprzednio Listopadowe premiery na VOD - co obejrzeć w weekend?
Następny Warhammer Age of Sigmar: Realms o Ruins - Frakcje - Poradnik