Zgarnij pełnię korzyści kupując na rynkach cyfrowych


Jeśli szukasz dużej selekcji cyfrowych produktów w świetnej cenie, to obowiązkowo odwiedź rynek z grami Eneba. Gry komputerowe, DLC, subskrypcje, karty podarunkowe, skiny, waluty z gier komputerowych i wiele więcej, znajdziesz tu wszystko! Kupuje się szybko i sprawnie, możesz zagrać w to, co chcesz w przeciągu paru minut, jeśli nie sekund po dokonaniu zakupy i cieszyć się wszystkim tym, co najlepsze w świecie gier, bez wychodzenia z domu.

Największe cyfrowe platformy z grami

Podobnie jak w wypadku każdej innej gałęzi przemysłu, we współczesnym świecie niektórzy gracze mają po prostu więcej do powiedzenia niż inni, tak samo jest w wypadku cyfrowych sklepów z grami.  O gigantach w branży często mówi się per platformy. Steam, bez wątpienia jest najbardziej popularnym i najlepiej znanym przykładem z całej ferajny, jednak są też inni, na przykład GOG, albo Epic.Kupowanie na tego typu platformach ma swoje wady i zalety. Posiadają ogromną selekcję, są niezawodne i zazwyczaj oferują ogromne zniżki podczas wyprzedaży.  Jednak na codzień mamy do czynienia z cenami katalogowymi. Odrobinę mniejsze, cyfrowe rynki gier, są równie szybkie i niezawodne, jednocześnie udostępniając produkty w znacznie niższych cenach.
Steam albo GOG oraz kilka innych platform, posiadają układy dystrybucyjne z poszczególnymi twórcami gier, dlatego są zobligowani, aby sprzedać ich produkt w wyznaczonej cenie, za każdym razem jeśli nie są dostępne na wyprzedaży. Oznacza to również, że jako pierwsi będą mieli dostęp do nowych gier i dodatków, czyli jeśli kupisz od oficjalnego dystrybutora, będziesz mógł zagrać jako pierwszy.

Opcje na zakup cyfrowych produktów dla graczy

Gry komputerowe nadal nadal robią najwięcej szumu w świecie cyfrowych produktów, jednak jest jeszcze kilka innych pozycji, takich jak subskrypcje, lub karty podarunkowe, które zyskały ogromną popularność na przestrzeni ostatniej dekady. Zazwyczaj oferują ogromną wartość w stosunku do ceny, szczególnie jeśli mowa o różnych subskrypcjach na konsole, takich, jak PS Plus, Xbox Game Pass, lub Nintendo Switch Online, których zakup z pewnością wyjdzie Ci na dobre. Zazwyczaj oferują natychmiastowy dostęp do całych katalogów gier komputerowych, nowe dodawane są każdego miesiąca, masz również możliwość grać w trybie multiplayer, wraz z różnymi specjalnymi ofertami dla subskrybentów, to wszystko w cenie kilku gier AAA rocznie. Oferta jest jeszcze lepsza jeśli weźmiesz pod uwagę, że można je zgarnąć jeszcze taniej w sklepie cyfrowym Eneba.

To samo tyczy się kart podarunkowych, mimo tego, że samo w sobie nie są szczególnie użyteczne, mogą pomóc Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy, jeśli poświęcisz chwilę, żeby sprawdzić ich cenę online. Na przykład, możesz sięgnąć po kartę podarunkową Steam, w niższej cenie niż wynoszą środki na niej dostępne. Pieniądze można potem wydać na jednej z wyprzedaży Steam, oznacza to, że oszczędzasz dwa razy na jednym zakupie. To samo tyczy się dowolnej innej platformy lub konsoli, która oferuje karty podarunkowe, kupowanie ich na cyfrowych rynkach może być niesamowitym sposobem, żeby zaoszczędzić pieniądze, właśnie dlatego są teraz takie popularne.

Ostatecznie, świat cyfrowych platform z grami oraz rynków gier jest dziś większy niż kiedykolwiek. Wybór wydaje się być nieskończony, a na każdy interesujący Cię produkt znajdzie się jakaś promocja, jeśli odpowiednio poszukać!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Starship Troopers: Terran Command - Recenzja - DO YOUR JOB!
Następny Diablo Immortal - Recenzja - Spin Off którego nikt nie chciał