Zimowa wyprzedaż Steam – najlepsze oferty na Steam Decka


Zimowa wyprzedaż Steam - najlepsze oferty na Steam Decka

Zimowa wyprzedaż Steam powoli dobiega końca, ale nadal daje ci szansę zaoszczędzenia na niedocenianych grach niezależnych, hitach AAA i wszystkim pomiędzy. Co więcej, ludzie, którzy wybrali Steam Deck, znajdą dziesiątki gier, które dobrze pasują do przenośnej konsoli – dzięki czemu jest to świetny czas na uzupełnienie swojej biblioteki.

Niektóre z największych gier w sprzedaży to God of War za 131,40 zł i Spider-Man Remastered za 194,25 zł. Oba wyglądają fantastycznie na Steam Deck (pomimo ich wymagającej grafiki) i trudno je przepuścić w tych nowych niskich cenach. Znajdziesz również Final Fantasy VII Remake Intergrade za 193,23 zł, co jest jedną z najlepszych cen w roku. Jeśli więc potrzebujesz rozbudowanej gry RPG, która wypełni długie zimowe wieczory, rozważ przyjrzenie się jej bliżej.

Po stronie gier niezależnych możesz kupić Rogue Legacy 2 za 67,49 zł, Sable za 44,99 zł i Stardew Valley za 32,39 zł. Dead Cells, gra która jest dziś równie zabawna, jak w 2017 roku. Świetnie pasuje również do Steam Deck, z responsywnym sterowaniem i stylem gry, który sprawia, że jest świetna w krótkich seriach – a teraz kosztuje tylko 44,99 zł. I chociaż Vampire Survivors jest zawsze dostępne w niskiej cenie 19,99 zł, teraz możesz je kupić za jedyne 15,99 zł, więc zastanów się nad rezygnacją z filiżanki kawy i zamiast tego obudź się dzięki szaleńczej akcji w tej grze.

Inne godne uwagi gry Steam Deck w sprzedaży to Cyberpunk 2077 za 99,50 zł, Dying Light 2 za 99,99 zł, Death Stranding za 101,40 zł i Hades za 44,99 zł.

Zimowa wyprzedaż Steam trwa do 5 stycznia, więc znajdź czas, aby znaleźć oszczędności między wszystkimi świątecznymi uroczystościami.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Zwerbowany to przyjemny i lekki serial na styczniowe wieczory
Następny Blacktail - Recenzja - Baba pokonała Kratosa!