Zostań Puchaterem! Liski: Ojojanie – Prototyp


Z ogromną radością informujemy, że na dniach trafi w nasze ręce prototyp gry Liski: Ojojanie.

Lisi Mag zalał kawą magiczną księgę, a z niej uwolniły się Koszmary. Możesz pomóc, zostań Puchaterem! Liski: Ojojane to kooperacyjna gra dla 1-5 osób. Podczas tej przygody dołączymy do drużyny nieustraszonych lisków, aby odegnać koszmary, ojojać liski i ogarnąć cały ten ambaras. Musimy uważać by żadnemu liskowi nie zabrakło żółtego sera oraz by Koszmar nie stał się zbyt duży by go pokonać.

Zimna kawa, zmechacony kocyk czy poranne korki to tylko przedsmak czekających na nas przygód. Należy jednak dbać by problemy i komplikacje się nie nawarstwiły. Jak wiadomo ojojane miejsca bolą mniej, ale nie zostaniemy z tym sami ponieważ oprócz 6 głównych bohaterów z pomocą przyjdą nam inne wolne od problemów liski. Za każdy rozwiązany problem otrzymujemy żetony nagrody, które możemy wymienić na efekty do wykorzystania podczas rozgrywki.

Lisie Sprawy to nie tylko, ukazujący się od 4 lat, komiks opisujący dzieje Lisiego Królestwa – to także społeczność Lisiej Straży, fanów zrzeszonych na Facebookowej grupie. Warto do nich dołączyć, gdyż z nimi błahe i codzienne problemy wydają się prostsze.

Ilustracje i świat: Beata Smugaj
Autor gry: Jacek Gołębiowski

Już 9 kwietnia o godzinie 10:00 startuje zbiórka na tę rudą i puchatą grę. My wiemy, że warto wesprzeć ten projekt, gdyż Lisie Sprawy zawsze były nam bliskie.

Więcej informacji pojawi się pod linkiem do zbiórki:
wspieram.to/liski

Strona www: gra.lisiesprawy.pl
Fanpage: facebook.com/lisiesprawy

Śledźcie też nasz Facebookowy profil oraz Instagram gdzie na pewno podzielimy się wrażeniami z rozgrywek.

Poprzednio Sekiro: Shadows Die Twice - Recenzja - Największe rozczarowanie ostatnich lat
Następny Na Skrzydłach / Wingspan - Recenzja - Odlotowa planszówka!