Grudniowe premiery na Netflixie, HBO Max i Prime Video!


SPRAWDŹMY GRUDNIOWE PREMIERY NA NETFLIXIE, HBO MAX, DISNEY+ I PRIME VIDEO Z TEGO TYGODNIA. CO WARTO OBEJRZEĆ W WEEKEND NA VOD?

NETFLIX

SERIAL  1670  – ODCINEK 1

Grudniowe premiery na Netflixie

Polski serial komediowo-dramatyczny stworzony przez Jakuba Rużyłło i wyreżyserowany przez Macieja Buchwalda i Kordiana Kądzielę. To satyryczna i niepoważna wizja polskiej historii i kultury, która opowiada o perypetiach rodziny Adamczewskich, bogatej rodziny szlacheckiej z Rzeczypospolitej Obojga Narodów w XVII wieku.

FAMILIA

Grudniowe premiery na Netflixie

Meksykański film dramatyczny. Leo jest właścicielem rodzinnego gospodarstwa oliwnego w Guadalupe Valley w Baja California. Żyje tam z synem Bennym, który ma zespół Downa, oraz z trzema córkami, Rebecą, Julią i Marianą. Pewnego dnia otrzymuje ofertę zakupu gospodarstwa od międzynarodowej firmy spożywczej. Oferta jest bardzo kusząca, ale nie wie, co zrobić. Z jednej strony, gospodarstwo to jego życie i nie chce go sprzedawać. Z drugiej strony, pieniądze od firmy spożywczej mogłyby zapewnić mu i jego rodzinie stabilność finansową. Leo zaprasza swoje córki do siebie, aby omówić ofertę. Kobiety mają różne zdania na ten temat. Rodzina ma tylko kilka dni na podjęcie decyzji. W tym czasie muszą poradzić sobie z własnymi emocjami i przemyśleć, co jest dla nich najważniejsze.

KEVIN HART I CHRIS ROCK: NA JEDNEJ SCENIE

Film dokumentalny, który śledzi karierę dwóch legendarnych komików, Kevina Harta i Chrisa Rocka. Film ukazuje ich przyjaźń i wzajemne wsparcie, a także ich umiejętności komediowe.

HBO MAX

MILCZENIE OWIEC

Thriller psychologiczny z 1991 roku, który jest adaptacją powieści Thomasa Harrisa o tym samym tytule. Opowiada historię Clarice Starling, młodej agentki FBI, która musi zdobyć pomoc Hannibala Lectera, seryjnego mordercy i kanibalizmu, aby schwytać innego seryjnego mordercy, Buffalo Billa.

TATE – MAŁY GENIUSZ

Film z 1991 roku, oparty na powieści Judith Guest o tym samym tytule. Opowiada historię Freda Tate’a, siedmioletniego chłopca z IQ 180, który jest wysyłany do szkoły dla uzdolnionych dzieci. Był nominowany do trzech Oscarów, w tym za najlepszy scenariusz adaptowany. Został także nominowany do dwóch nagród Golden Globe, w tym dla najlepszej aktorki w filmie dramatycznym.

MOJE PRZYGODY Z SUPERMANEM – SEZON 1

Grudniowe premiery na Netflixie

Jest to reboot serialu z lat 1952-1958 o tym samym tytule. Opowiada historię Clarka Kenta, młodego reportera, który w tajemnicy jest Supermanem. Clark pracuje w Daily Planet, gdzie poznaje Lois Lane, młodą i ambitną dziennikarkę. Wraz z przyjacielem Jimmym Olsenem, Clark walczy z przestępczością i broni niewinnych. W pierwszym sezonie serialu Clark i Lois muszą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, w tym z pojawieniem się nowego przeciwnika, który zagraża Metropolis.

BAR DOBRYCH LUDZI

Grudniowe premiery na Netflixie

Film jest adaptacją autobiograficznej powieści J.R. Moehringera o tym samym tytule z 2005 roku. Opowiada o życiu Moehringera dorastającego na Long Island w latach 70. XX wieku. Jego ojciec, Dick, jest alkoholikiem i nieobecnym ojcem. Matka J.R., Dorothy, jest samotną matką, która pracuje jako pielęgniarka. J.R. znajduje oparcie u wujka Charliego, który prowadzi bar o nazwie „Dickens”. Wujek Charlie jest mądrym i opiekuńczym mężczyzną, który zastępuje J.R.owi ojca. Bohater spędza wiele czasu w barze Dickensa. Tam poznaje różnych ludzi, którzy stają się jego przyjaciółmi.

ASHKAL

Film opowiada historię młodej kobiety, Latifi, która zostaje wplątana w śledztwo w sprawie serii morderstw w Ogrodach Kartaginy, nowej dzielnicy Tunisu. Latifa jest młodą kobietą, która pracuje jako asystentka detektywa w policji w Tunisie. Kiedy w Ogrodach Kartaginy dochodzi do serii morderstw, Latifa zostaje przydzielona do sprawy. Morderstwa są wyjątkowo brutalne i skomplikowane. Sprawca pozostawia za sobą tajemnicze symbole, które Latifa próbuje rozszyfrować. W miarę postępów śledztwa bohaterka zaczyna odkrywać mroczne sekrety Kartaginy. Wkrótce staje się jasne, że morderstwo nie są tylko przypadkowymi aktami przemocy, ale są związane z większym spiskiem.

DISNEY+

INDIANA JONES I ARTEFAKT PRZEZNACZENIA

Grudniowe premiery na Netflixie

Najnowsza odsłona przygód słynnego archeologa, Indiany Jonesa. Akcja filmu rozgrywa się w latach 80. XX wieku. Indy Jones, po latach odpoczynku, powraca do przygody, gdy dowiaduje się o istnieniu artefaktu zwanego Artefaktem Przeznaczenia. Artefakt ten ma moc zmiany otaczającej rzeczywistości, a jego właściciel może kontrolować bieg wydarzeń. Indy wyrusza w podróż do odległych zakątków świata, aby odnaleźć Artefakt i zapobiec jego zniszczeniu. Po drodze staje na drodze groźnych przeciwników, którzy również pragną zdobyć artefakt.

AMAZON PRIME VIDEO

KRATER

Grudniowe premiery na Netflixie

Film przygodowy science fiction. Film opowiada historię Caleba Channinga, młodego chłopca, który mieszka na kolonii górniczej na Księżycu. Kiedy jego ojciec zostaje zamordowany, Caleb i jego trzej najlepsi przyjaciele porywają rovera, aby zbadać tajemniczy krater. Tam odkrywają starożytne urządzenie, które może mieć potencjał do zniszczenia ludzkości. Muszą teraz znaleźć sposób, aby powstrzymać urządzenie przed aktywowaniem się, zanim będzie za późno.

LOS FARAD – sezon 1

Hiszpański serial dramatyczny. Serial opowiada historię Omara Farada, młodego mężczyzny z skromnego domu, który zostaje wciągnięty w świat zorganizowanej przestępczości po spotkaniu z Sarą, córką potężnego barona narkotykowego. Omar początkowo niechętnie angażował się w rodzinny interes Sary, ale wkrótce znalazł się wciągnięty. Zaczął pracować dla ojca Sary, Ismaela Farada, i szybko nauczył się podstaw handlu narkotykami. Wkrótce jednak staje się rozdarty między swoją lojalnością wobec Sary a rosnącym pragnieniem ucieczki z świata zorganizowanej przestępczości. Wie, że nigdy nie będzie częścią tego życia, nie brudząc sobie rąk.

GŁÓWNY TRENER – Sezon 2 odcinek 3

Amerykański serial telewizyjny o tematyce sportowej, który został stworzony przez Curtisa „50 Centa” Jacksona i Tony’ego Y. Kinga. Serial opowiada o Coachu Prime’ie – byłym piłkarzu NFL, który został zatrudniony jako trener drużyny piłkarskiej HBCU, South Carolina State University Bulldogs. W trzecim odcinku drugiego sezonu Coach Prime i jego drużyna przygotowują się do meczu z drużyną z Houston. Trener jest zdeterminowany, aby pokonać drużynę z Houston, ponieważ jest to drużyna, która w przeszłości poniżyła jego drużynę.

REACHER – sezon 2 odcinek 1

Grudniowe premiery na Netflixie

Serial dramatyczny na podstawie powieści Lee Childa o tytułowym bohaterze, Jacku Reacherze. W serialu występuje Alan Ritchson jako tytułowy bohaterbad , były oficer żandarmerii wojskowej, który podróżuje po Stanach Zjednoczonych i rozwiązuje kryminalne zagadki. W drugim sezonie Reacher, który od lat podróżuje po kraju, zostaje wyrwany ze swojej samotności przez wiadomość o śmierci przyjaciela. Wiadomość ta jest zaszyfrowana, ale Reacher natychmiast rozumie, że jest to sygnał o niebezpieczeństwie. Bohater wraca do swojej dawnej drużyny, aby wspólnie zbadać sprawę. Wkrótce odkrywają, że morderstwo jest tylko początkiem czegoś znacznie większego.

KINO

WONKA

Grudniowe premiery na Netflixie

Prequel filmowej serii Charlie i fabryka czekolady, opowiadający o wczesnym życiu ekscentrycznego cukiernika Willy’ego Wonki. Wonka to młody mężczyzna z wielkimi ambicjami, który marzy o stworzeniu wyjątkowego cukierka, który przyniesie mu sławę i uznanie. Jednak jego nietypowe pomysły i skłonność do eksperymentów sprawiają, że jest on wykluczony ze społeczeństwa. W końcu Wonka otwiera swoją słynną fabrykę czekolady, ale jego ekscentryczne zachowanie i sekrety z przeszłości stawiają ją w obliczu zagrożenia.

 

Jeżeli szukasz innych filmów, to dobrą wyszukiwarką jest Bestflix.pl, który jest świetnym sposobem do wyszukiwania nowych filmów i seriali na platformie Netflix. Dodatkowo warto zainteresować się VPN, zwłaszcza kiedy wybrany przez Ciebie film na wieczór nie posiada polskiego wydania!

Zobacz też: Premiery VOD w grudniu 2023! Netflix, Prime, HBO Max!

Poprzednio Twitch zezwala na Artystyczną Nagość - Cokolwiek to oznacza
Następny Co warto wiedzieć przed zakupem gamingowego biurka?