Premiery na VOD w lutym 2024!


Sprawdźmy najnowsze premiery na VOD – w lutym 2024! Co warto obejrzeć w weekend na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video?

NETFLIX

ORION I CIEMNOŚĆ

Premiery na VOD w lutym

Oparty na książce dla dzieci o tym samym tytule autorstwa Emmy Yarlett, film animowany opowiada o Orionie, młodym chłopcu, który boi się ciemności. Kiedy poznaje personifikację ciemności o imieniu Dark, wyruszają w podróż dookoła świata, aby pokazać Orionowi, że ciemność nie jest czymś, czego należy się bać.

OSTATNIEJ NOCY W SOHO

Premiery na VOD w lutym

Horror psychologiczny, który opowiada historię Eloise, młodej kobiety, która marzy o karierze projektantki mody. Przenosi się do Londynu, aby studiować, ale szybko czuje się wyobcowana i samotna. Pewnej nocy zaczyna mieć dziwne sny, w których widzi Sandy, utalentowaną piosenkarkę z lat 60. Elosie jest zafascynowana Sandy i zaczyna ją utożsamiać. Im bardziej Elosie zagłębia się w życie Sandy, tym bardziej zaczyna się ono mieszać z jej własnym. Zaczynają się dziać dziwne rzeczy, a Elosie zaczyna podejrzewać, że Sandy może być w niebezpieczeństwie.

NASCAR: PEŁNA PRĘDKOŚĆ

Serial dokumentalny Netflixa, który śledzi zmagania kierowców i ich zespołów w sezonie 2023 NASCAR Cup Series. Serial ukazuje emocje, determinację i poświęcenie, które wiążą się z rywalizacją na najwyższym poziomie w NASCAR. Oglądamy, jak kierowcy przygotowują się do wyścigów, jak walczą na torze i jak radzą sobie z porażkami.

THE SEVEN DEADLY SINS: FOUR KNIGHTS OF THE APOCALYPSE

Premiery na VOD w lutym

Japoński serial anime na podstawie mangi o tym samym tytule autorstwa Nakaby Suzuki. Akcja toczy się cztery lata po wydarzeniach z oryginalnej serii. Wyłoniła się nowa generacja rycerzy, znana jako Czterej Jeźdźcy Apokalipsy, którzy według przepowiedni przyniosą apokalipsę. Wśród nich jest Percival, młody chłopiec o tajemniczej mocy i silnym związku z oryginalnymi Siedmioma Grzechami Głównymi.

WILL

Premiery na VOD w lutym

Dramat wojenny, w którym Willem Dafoe wciela się w tytułową rolę belgijskiego żołnierza. Bohater zostaje wysłany na front wschodni podczas I wojny światowej. Wkrótce po przyjeździe do obozu szkoleniowego Will zostaje ranny w głowę i traci przytomność. Gdy się budzi, nie pamięta nic ze swojego życia.

NAJWSPANIALSZA NOC W HISTORII POPU

Film dokumentalny opowiadający o powstaniu słynnej popowej piosenki We Are the World i jej nagraniu w 1985 roku. Piosenka została napisana przez Lionela Richie’ego i Michaela Jacksona w celu zebrania funduszy dla ofiar głodu w Etiopii. Następnie film przedstawia kulisy nagrania piosenki. W nagraniu wzięło udział ponad 45 gwiazd muzyki pop, w tym Michael Jackson, Lionel Richie, Diana Ross, Stevie Wonder, Bruce Springsteen, Bob Dylan i Ray Charles. Film przedstawia również reakcje na nagranie piosenki. Piosenka stała się międzynarodowym hitem i pomogła zebrać ponad 63 miliony dolarów na pomoc ofiarom głodu w Etiopii.

HBO MAX

POHAMUJ ENTUZJAZM  – sezon 12

Premiery na VOD w lutym

Serial komediowy stworzony przez Larry’ego Davida. Serial opowiada o fikcyjnej wersji Davida, który radzi sobie z życiem w Los Angeles w Kalifornii. W ostatnim, dwunastym sezonie, Larry jest nadal tak samo niezręczny społecznie i nieświadomy jak zawsze. Nadal znajduje się w krępujących i niekomfortowych sytuacjach, często w wyniku własnej egocentryczności.

ZJAWA

Premiery na VOD w lutym

Film jest oparty na powieści o tym samym tytule autorstwa Michaela Punke’a z 2002 roku, która z kolei jest inspirowana prawdziwą historią Hugh Glassa. Hugh Glass (w tej roli Leonardo DiCaprio) jest traperem, który zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia grizzly i pozostawiony na śmierć przez swoich towarzyszy. Glass, zdeterminowany, by przeżyć, wyrusza w niebezpieczną podróż przez mroźną pustynię, by pomścić śmierć swojego syna i dotrzeć do ludzi, którzy go zdradzili.

DESTRUKCJA

Film dramatyczny, który opowiada o Davisie Mitchellu – odnoszącym sukcesy bankierze inwestycyjnym, który po śmierci żony w wypadku samochodowym zmaga się z żalem i gniewem. Sprzedaje więc luksusowy dom, rezygnuje z prestiżowej posady i rozdaje swoje pieniądze. W tym chaosie poznaje Karen Moreno, matkę nastolatka, która również straciła bliską osobę. Wspólnie starają się poradzić sobie z traumą i odnaleźć sens życia

KOWBOJ BEBOP: PUKAJĄC DO NIEBA BRAM

Premiery na VOD w lutym

Jpoński film anime z 2001 roku w reżyserii Shinichirō Watanabe’a, oparty na serialu anime Cowboy Bebop z 1998 roku. Film jest osadzony w roku 2071 i śledzi losy załogi Bebopu, statku kosmicznego, którego członkowie są łowcami nagród. Film rozpoczyna się od ataku terrorystycznego na Marsa, w którym zostaje uwolniony śmiercionośny wirus. Załoga Bebopu zostaje wynajęta do odnalezienia i schwytania terrorysty odpowiedzialnego za atak. W trakcie śledztwa Bebop napotyka tajemniczą kobietę o imieniu Elektra, która wydaje się być powiązana z terrorystą

BESTIE

W tym thrillerze Antoine i Olga są spokojną parą, która decyduje się na życie z dala od zgiełku miasta i kupuje dom w galicyjskiej wiosce. Początkowo cieszą się sielskim życiem, zajmując się uprawą warzyw i renowacją gospodarstwa. Jednak ich spokój zostaje zakłócony przez konflikt z porywczymi braćmi Xanem i Lorenzo, którzy mieszkają w okolicy. Konflikt narasta, gdy Antoine i Olga odmawiają przystania na żądania braci, dotyczące lokalnej inwestycji w budowę turbin wiatrowych. Relacje coraz bardziej się zaostrzają, prowadząc do dramatycznych i nieodwracalnych konsekwencji.

DISNEY+

CZARNY TORT

Czarny Tort to miniserial oparty na powieści o tym samym tytule autorstwa Charmaine Wilkerson. Historia skupia się na losach Eleanor Bennett. która po swojej śmierci zostawia swoim dwóm dorosłym dzieciom, Benny’emu i Covey, pendrive’a z nagraniami. Opowieści Eleanor odsłaniają sekrety z jej przeszłości i skomplikowane relacje rodzinne, zmuszając rodzeństwo do konfrontacji z bolesnymi prawdami i przedefiniowania swojej tożsamości.

CHÓR – sezon 1

Premiery na VOD w lutym

Serial dokumentalny ukazuje wzloty i upadki młodych piosenkarzy z DYC, którzy po występie w programie America’s Got Talent dążą do spełnienia marzenia o kolejnym sukcesie. Obserwujemy ich zmagania z codziennymi wyzwaniami, takimi jak problemy w szkole, życie rodzinne i łączenie pasji z obowiązkami. Anthony White staje przed wyzwaniem prowadzenia chóru i motywowania młodych ludzi do ciężkiej pracy, a jednocześnie poszukiwania nowych talentów. Serial porusza również ważne tematy społeczne, takie jak przemoc z użyciem broni palnej, rasizm i problemy życia w Detroit.

PRIME VIDEO

PAN I PANI SMITH – sezon 1

Premiery na VOD w lutym

Maia i Jan, dwójka samotnych nieznajomych zostaje zwerbowanych przez tajemniczą agencję szpiegowską. Para zostaje połączona w fikcyjny związek małżeński – „Johna” i „Jane” Smithów – i otrzymuje luksusową rezydencję na Manhattanie jako przykrywkę. Jednak ich misją nie jest tylko udawanie małżeństwa, ale również wykonywanie niebezpiecznych misji szpiegowskich na całym świecie.

WONKA

Młody Willy Wonka marzy o stworzeniu najbardziej cudownych i pysznych czekoladek, jakie kiedykolwiek powstały. Jego ekscentryczne pomysły nie współgrają z jego surowym ojcem codziennym życiem w jego szarym miasteczku. Pewnego dnia Wonka wygrywa szansę na odwiedzenie Fabryki Wiecznej Czekolady prowadzonej przez legendarnego Arthura Slugwortha. Wonka poznaje sekrety fabryki i inspiruje się do stworzenia własnych magicznych wyrobów. Lata później, po śmierci ojca, Wonka dziedziczy fabrykę, ale okazuje się ona podupadła i pozbawiona magii Slugwortha. Zdeterminowany, by przywrócić magię i stworzyć własne czekoladowe dzieła, otwiera bramy swojej fabryki na konkurs, zapraszając pięcioro szczęśliwych dzieci na niezapomnianą czekoladową przygodę.

NA LINII OGNIA

Premiery na VOD w lutym

Film przedstawia historię agenta Secret Service Franka Horrigana, który zbliża się do emerytury i zostaje przydzielony do ochrony prezydenta USA przed zagrożeniem ze strony psychopatycznego zabójcy, Mitch Leary. W trakcie ochrony prezydenta Horrigan nawiązuje nietypową relację z Learym, próbując zrozumieć jego motywacje i zapobiec zamachowi. Jednocześnie zmaga się z wewnętrzną walką pomiędzy odpowiedzialnością za bezpieczeństwo prezydenta, a chęcią złapania Leary’ego i zakończenia swojej kariery na wysokim poziomie

 

 

Zobacz też: Co warto obejrzeć w weekend na VOD? Premiery Netflix, HBO, PRIME!

Jeżeli szukasz innych filmów, to dobrą wyszukiwarką jest Bestflix.pl, który jest świetnym sposobem do wyszukiwania nowych filmów i seriali na platformie Netflix. Dodatkowo warto zainteresować się VPN, zwłaszcza kiedy wybrany przez Ciebie film na wieczór nie posiada polskiego wydania!

 

 

Poprzednio Nowe darmowe gry w Playstation Plus - Luty 2024
Następny Palworld - Tabela Słabości i Mocnych Stron - Poradnik