Diablo 4 – Wszystkie Ołtarze Lilith – Hawezar


Diablo 4 wprowadza do serii coś, czego brakowało przez ponad 25 lat: przedmioty kolekcjonerskie. Teraz, w Diablo 4 możesz przemierzać strefy Świątyni – takie jak Hawezar – i znajdować liczne kamienne posągi przedstawiające Lilith, Córkę Nienawiści i główną antagonistkę.

Ale w przeciwieństwie do większości przedmiotów kolekcjonerskich w grach wideo, Ołtarze Lilith faktycznie pomagają Ci w grze, dając bonusowe statystyki i zwiększając Twój poziom Renomy w każdym regionie. Hawezar to dżunglowy region, do którego po raz pierwszy udasz się podczas Aktu V kampanii Diablo 4.

Możesz znaleźć Ołtarze Lilith w każdym z pięciu regionów gry, a każdy posąg da Ci stałą korzyść. Większość posągów zwiększy jedną z Twoich głównych statystyk (Zręczność, Siła, Wola lub Inteligencja), podczas gdy inne mogą zwiększyć ilość Murmuring Obols, które możesz nosić. Najlepsze posągi dają bonusowy Punkt Paragon. Te bonusy obowiązują na całym koncie, więc wszystkie Twoje postacie zyskują, gdy zdobędziesz ołtarz.

Dlaczego Ołtarze Lilith Są Ważne w Diablo 4?

Wraz z wprowadzeniem sezonowości Diablo 4, Ołtarze Lilith stały się jeszcze bardziej użyteczne. Zbierając Ołtarz Lilith na swojej aktualnej postaci, zbierasz go również dla wszystkich postaci na swoim koncie. Oznacza to, że każda nowa postać, którą stworzysz – sezonowa czy inna – będzie miała już odblokowane dla siebie ołtarze, jak również bonusy statystyk i Renomę, które z nimi się wiążą.

Diablo 4 - Ołtarze Lilith / Altars of Lilith - Hawezar

Nie bądź elf, dej suba!

Każdy Ołtarz Lilith daje Ci +10 Renomy, co stanowi znaczną część całkowitej Renomy w każdym regionie. Zbieranie tych ołtarzy jak najwcześniej pozwoli Ci zacząć z dodatkowymi punktami umiejętności i ładunkami mikstur każdego sezonu.

Nasza mapa daje Ci widok z lotu ptaka na lokalizacje wszystkich 34 Ołtarzy Lilith w Hawezar, pozwalając szybko przeszukać region i znaleźć, dokąd musisz się udać.

Poniżej, w naszym szczegółowym przewodniku, znajdziesz indywidualne lokalizacje każdego Ołtarza Lilith w Hawezar, w tym informacje o bonusach, które przyniosą Twoim postaciom, oraz szczegółowe zrzuty ekranu z miejsc, w których się ukrywają.

Podsumowanie

Diablo 4 – Wszystkie Ołtarze Lilith – Hawezar to kluczowy przewodnik dla każdego gracza, który chce odkryć wszystkie sekrety tego ekscytującego regionu. Od zdobywania bonusów statystyk po zrozumienie, jak każdy ołtarz wpływa na Twoją rozgrywkę – ten przewodnik zawiera wszystko, czego potrzebujesz.

Pozostałe poradniki z ołtarzami Lilith:

Strzaskane Szczyty

Scosglen

Suche Stepy

Kedżystan

 

Poprzednio Baldur's Gate 3 - Vulcan i DirextX 11 (DX11) - Które wybrać?
Następny Jak urządzić pokój młodzieżowy?