Premiery na VOD w lutym 2024!


Sprawdźmy premiery na VOD w lutym 2024 roku. Co warto obejrzeć w weekend na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video?

NETFLIX

ZAPADLISKO

Premiery na VOD w lutym 2024

Szwedzki thriller z 2023 roku. Akcja filmu rozgrywa się w szwedzkim mieście Kiruna, które zapada się pod ziemię. Frigga jest szefową ochrony największej na świecie kopalni, która jest odpowiedzialna za zapadliska. Musi walczyć, aby uratować swoje miasto i rodzinę.

CZY MOGĘ CI WYZNAĆ TAJEMNICĘ?

Premiery na VOD w lutym 2024

Serial opowiada mrożącą krew w żyłach historię trzech kobiet, których życie ulega dramatycznej zmianie, gdy bezlitosny prześladowca infiltruje ich konta w mediach społecznościowych. W miarę nasilania się nękania prześladowcy kobiety łączą siły, aby go zdemaskować i szukać sprawiedliwości, ale stają w obliczu złożonego śledztwa i systemu, który nie jest odpowiednio przygotowany do radzenia sobie z niebezpieczeństwami wynikającymi z prześladowania w Internecie.

FORMUŁA 1: JAZDA O ŻYCIE – SEZON 6

Serial dokumentalny, który oferuje wnikliwe spojrzenie za kulisy prestiżowego wyścigu Formuły 1. Serial śledzi losy kierowców i zespołów podczas całego sezonu, ukazując zarówno zmagania na torze, jak i wyzwania życia codziennego. Sezon 2023 przyniósł wiele zmian w składach zespołów, m.in. transfer Fernando Alonso do Alpine i powrót Oscara Piastriego do F1. Nie obyło się bez zwolnień, m.in. Mattia Binotto pożegnał się z Ferrari. Wszystko to w nowym sezonie serialu!

MEA CULPA

Premiery na VOD w lutym 2024

Mea Harper to błyskotliwa i odnosząca sukcesy adwokatka karna, która zbudowała swoją reputację na obronie niewinnych. Kiedy zostaje poproszona o obronę Zayira Malloya, utalentowanego artysty oskarżonego o morderstwo swojej dziewczyny, Mea musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby dowieść o jego niewinności. Mea staje przed wieloma wyzwaniami w tej sprawie, w tym z oskarżycielem żądnym krwi, świadkiem, który twierdzi, że widział, jak Zayir popełnia morderstwo, i przeszłością Zayira, która grozi powrotem, by go prześladować. Mea jest zdeterminowana, by udowodnić niewinność Zayira i odkryć prawdę o tym, co wydarzyło się tamtej nocy.

HBO MAX

CZŁOWIEK ROKU

Premiery na VOD w lutym 2024

Człowiek Roku to amerykański komediodramat z 2006 roku, w którym zagrał Robin Williams jako Tom Dobbs – komik, który prowadzi satyryczny program telewizyjny. Pewnego dnia żartuje, że kandyduje na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ku jego zaskoczeniu, jego żart zostaje odebrany poważnie i zaczyna zyskiwać poparcie w sondażach. Dobbs postanawia kontynuować kampanię i ostatecznie wygrywa wybory prezydenckie. Staje przed wyzwaniem rządzenia krajem bez żadnego doświadczenia politycznego.

MŁODY SHELDON

Serial przedstawia dzieciństwo geniusza Sheldona Coopera (z Big Bang Theory), który w wieku dziewięciu lat trafia do liceum we wschodnim Teksasie.  Serial śledzi jego zmagania z codziennymi problemami wynikającymi z jego wysokiego intelektu i odmiennego sposobu bycia w stosunku do rówieśników i rodziny. Polecam!

INFLUENCERKA Z PRZYPADKU – SEZON 1

Premiery na VOD w lutym 2024

Chiński serial obyczajowy w reżyserii Adama Bobika. Serial opowiada historię młodej kobiety, która przypadkowo staje się gwiazdą mediów społecznościowych. To historia Red Ho, młodej kobiety, która marzy o posiadaniu mieszkania i poślubieniu swojego chłopaka. W dniu swoich 30 urodzin jej życie wali się w gruzach, gdy chłopak zostawia ją dla innej kobiety. Zrozpaczona Red publikuje emocjonalny filmik w mediach społecznościowych, który niespodziewanie staje się wiralowy. Red z dnia na dzień staje się gwiazdą Instagrama, a jej życie diametralnie się zmienia. Serial śledzi perypetie Red w nowym świecie influencerów. Musi ona nauczyć się radzić sobie z sławą, hejtem i presją ze strony sponsorów. Serial porusza również ważne kwestie, takie jak:

PATRIOTA

Premiery na VOD w lutym 2024

Akcja Patrioty rozgrywa się podczas wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych i opowiada historię Benjamina Martin, pokojowego rolnika i byłego żołnierza, który jest zmuszony chwycić za broń i bronić swojej rodziny i domu przed armią brytyjską. Po tym, jak jego syn zostaje brutalnie zamordowany przez sadystycznego brytyjskiego oficera Williama Tavingtona, Benjamin kieruje się zemstą i nowo odkrytym poczuciem patriotyzmu, by poprowadzić lokalną milicję w wojnie partyzanckiej przeciwko Czerwonym Płaszczom.

ŚWIAT W PŁOMIENIACH

Premiery na VOD w lutym 2024

Amerykański thriller. W filmie zagrał Channing Tatum jako John Cale, policjant Kapitolu Stanów Zjednoczonych, który łączy siły z prezydentem Jamesem Sawyerem, aby uratować Biały Dom przed atakiem uzbrojonych bojowników. Podczas wycieczki po Białym Domu z córką Emily budynek zostaje zaatakowany przez grupę uzbrojonych bojowników dowodzonych przez Stenza. Cale i Emily zostają rozdzieleni, a Cale zostaje zmuszony do współpracy z prezydentem Jamesem Sawyerem, aby uratować dzień.

DISNEY+

GWIEZDNE WOJNY: PARSZYWA ZGRAJA – SEZON 3

Premiery na VOD w lutym 2024

Trzeci sezon kontynuuje historię grupy zbuntowanych klonów, którzy po upadku Republiki przemierzają galaktykę w poszukiwaniu swojego miejsca. W tym sezonie Zgraja powróci na planetę, na której zostali stworzeni, aby odkryć tajemnice swojej przeszłości. Na swojej drodze bohaterowie spotkają  też zarówno przyjazne, jak i wrogie postacie, w tym m.in. Ahsokę Tano, Rexa i Cad Bane’a.

INCREDIBLE HULK

Jest drugim filmem w Marvel Cinematic Universe i nie należy mylić go z filmem Hulk od Universal Pictures z 2003 roku, w którym w roli głównej wystąpił Eric Bana. Dr Bruce Banner (w tej roli Edward Norton) nadal ucieka przed wojskiem, które chce przejąć jego potencjalnie niszczycielską moc. Tym razem trafia do Rio de Janeiro w Brazylii. Próbuje opracować lekarstwo, które pozwoli mu kontrolować Hulka, ale zostaje wytropiony przez wojsko i zmuszony do konfrontacji. W filmie pojawia się również Emil Blonsky, który po nieudanej próbie wykorzystania krwi Bannera przemienia się w potwora znanego jako Abomination.

AMAZON PRIME VIDEO

THE SECOND BEST HOSPITAL IN THE GALAXY

Premiery na VOD w lutym 2024

Serial animowany, który opowiada o przygodach dwóch obcych lekarzy, dr. Sleech i Klak, którzy pracują w tytułowym Drugim Najlepszym Szpitalu w Galaktyce. Pomimo niezbyt dobrej reputacji lekarze muszą stawić czoła dziwacznym przypadkom medycznym, stawić czoła międzygalaktycznym zagrożeniom i radzić sobie ze złożonymi problemami w swoim życiu osobistym.

LATE NIGHT

Amerykański komediodramat w reżyserii Nishy Ganatry, według scenariusza Mindy Kaling, która jest także producentem i gwiazdą filmu. Katherine Newbury to legendarna prowadząca wieczorny talk show, której kariera podupada. Aby zwiększyć oglądalność i uniknąć zastąpień, zatrudnia Molly Patel – młodą pisarkę komediową, która koliduje z dominującym w serialu pokojem białych, męskich scenarzystów. Razem poruszają się po świecie nocnej telewizji, mierząc się z różnicami płciowymi, rasowymi i pokoleniowymi, próbując uratować program Katherine.

THE BLACKENING

Komediowy slasher. Siedmiu  przyjaciół spotyka się na weekendowy wypad do odległej chaty. Ich spotkanie przybiera śmiertelny obrót, gdy okazuje się, że są prześladowani przez tajemniczego zabójcę planującego pokręconą zemstę. Gdy przyjaciele walczą o przetrwanie, muszą wykorzystać swój uliczny spryt i wiedzę na temat horrorów, aby uciec z chaty i stawić czoła swoim najgorszym obawom.

THE LESSON

Premiery na VOD w lutym 2024

Film zaliczany jest do dramatu psychologicznego i thrillera, poruszającego tematy ambicji, oszustwa, manipulacji i złożonej dynamiki w rodzinach. Liam, młody i ambitny, początkujący pisarz, przyjmuje korepetycje u Bertiego, młodszego syna J.M. Sinclaira, znanego i samotnego pisarza. Pozornie idylliczna szansa w wielkiej posiadłości Sinclairów wkrótce przekształca się w sieć mrocznych rodzinnych sekretów, kipiącej urazy i ukrytej walki o władzę. W miarę jak Liam coraz bardziej uwikłał się w dynamikę rodziny, zaczyna kwestionować wszystko, co myślał o sobie, swoich ambicjach i zacierających się granicach między prawdą a fikcją.

LIGHTS OUT

Premiery na VOD w lutym 2024

Thriller opowiadający historię Duffy’ego, weterana nawiedzanego przez śmierć towarzyszy, których uważał za braci. Nie mogąc się otrząsnąć z traumy, wędruje z miejsca na miejsce, mając jedynie walizkę i chęć zarobienia wystarczającej ilości pieniędzy na dotarcie do następnego przystanku. Jego życie przybiera nieoczekiwany obrót, gdy poznaje Maxa, świeżo wypuszczonego na wolność byłego więźnia. Razem zostają wplątani w niebezpieczny półświatek kontrolowany przez bezwzględnego szefa mafii i skorumpowanych policjantów

 

 

Zobacz też: Co obejrzeć w lutym na Netflixie, HBO i Prime?

Jeżeli szukasz innych filmów, to dobrą wyszukiwarką jest Bestflix.pl, który jest świetnym sposobem do wyszukiwania nowych filmów i seriali na platformie Netflix. Dodatkowo warto zainteresować się VPN, zwłaszcza kiedy wybrany przez Ciebie film na wieczór nie posiada polskiego wydania!

Poprzednio Baldur's Gate 3 - Poradnik Osiągnięć i Roadmapa - Jak zdobyć platynę?
Następny Kariera w zarządzaniu urządzeniami IT – możliwości oraz wyzwania