Co obejrzeć na VOD – kwiecień 2024!


Co obejrzeć na VOD w kwietniu 2024? Oto przegląd premier z tego tygodnia na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video!

NETFLIX

CITY HUNTER

Co obejrzeć na VOD w

Adaptacja popularnej mangi. Fabuła skupia się na Ryo Saebie, wykwalifikowanym prywatnym detektywie nazywanym „Zamiataczem”, który podejmuje się ryzykownych prac w tokijskim półświatku. Historia rozpoczyna się, gdy Ryo otrzymuje prośbę o odnalezienie zaginionej cosplayerki o imieniu Kurumi. Tragedia następuje, gdy podczas śledztwa ginie partner Ryo, Hideyuki. Ryo współpracuje z siostrą Hideyukiego, Kaori, aby odkryć prawdę o jego śmierci, podczas gdy Shinjuku nęka seria brutalnych incydentów.

MARTWI DETEKTYWI

Co obejrzeć na VOD w

Komediodramat z wątkiem detektywistycznym, okultystycznym i supernaturalnym. Dwa nastoletnie duchy, Edwin Paine i Charles Rowland, łączą siły z jasnowidzem o imieniu Crystal Palace, aby rozwiązać tajemnice innych nadprzyrodzonych istot. Sprawy się jednak komplikują, gdy w grę wchodzi potężna wiedźma.

W TWOICH RĘKACH

Co obejrzeć na VOD w

Szwedzki miniserial kryminalny oparty na powieści Malin Persson Giolito pod tym samym tytułem. Fabuła koncentruje się wokół 14-letniego Ismy, somalijskiego chłopca mieszkającego w Szwecji, który przypadkowo strzela i zabija swojego najlepszego przyjaciela. Zmagając się z poczuciem winy i wynikającym z tego dochodzeniem policyjnym, Isma zostaje wciągnięty w świat przemocy i gangów.

SPRAWA ASUNTY

Sprawa Asunty Basterry jest jedną z najbardziej szokujących prawdziwych historii kryminalnych w Hiszpanii i nadal zaskakuje opinię publiczną zawiłą siecią relacji, wątpliwymi motywami i tragiczną utratą młodego życia. W 2013 roku 12-letnia Asunta Basterra została znaleziona martwa w zalesionym obszarze w pobliżu Santiago de Compostela. Dochodzenie ujawniło splątaną sieć oszustw, manipulacji i mrożącego krew w żyłach spisku o morderstwie, który wstrząsnął całym narodem.

PIŁA I – IV

Co obejrzeć na VOD w

Cztery części Piły dostępne na Netflixie! W tych filmach śledzimy historię Johna Kramera, znanego jako „Jigsaw”, który konstruuje złożone i makabryczne pułapki, aby testować moralność i przeżyciową wolę swoich ofiar. Każda część serii wprowadza nowe elementy fabularne, a złożona narracja łączy się w całość, ukazując coraz bardziej skomplikowany obraz psychologiczny i moralny głównego antagonisty oraz jego ofiar.

HBO MAX

MAMMA MIA 1 I 2

Co obejrzeć na VOD w

Obie części Mamma Mia! są pełne energii i muzyki, które sprawiają, że są one uwielbiane przez fanów na całym świecie. To muzyczne filmy oparte na piosenkach z repertuaru zespołu ABBA. W pierwszej części Sophie, młoda dziewczyna mieszkająca na greckiej wyspie, postanawia przed swoim ślubem odszukać swojego biologicznego ojca. To prowadzi ją do spotkania z trzema byłymi kochankami jej matki. Z kolei w drugiej części, kontynuując wydarzenia, film ukazuje historię młodej Donny, matki Sophie, oraz przeplata wydarzenia współczesne, gdy Sophie przygotowuje się do otwarcia hotelu swojej matki.

SENEKA, CZYLI O POWSTAWANIU TRZĘSIEŃ ZIEMI

Co obejrzeć na VOD w

Niemiecki dramat biograficzny, który opowiada o relacji między rzymskim filozofem Seneką a jego uczniem, przyszłym cesarzem Neronem. Film zaczyna się w 65 roku n.e., kiedy Seneka jest wybitnym filozofem i doradcą cesarza Nerona. Neron jest młodym i niepewnym władcą, a Seneka pomaga mu nawigować w zawiłościach rzymskiej polityki. Jednak ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy Neron staje się coraz bardziej paranoiczny i okrutny. Seneka zostaje oskarżony o udział w spisku mającym na celu zabójstwo Nerona i zostaje zmuszony do popełnienia samobójstwa. Całość kończy się śmiercią Seneki, a Neron staje się tyranem, którego Seneka się obawiał.

TRUPOSZE NIE UMIERAJĄ

Akcja tego komediowego horroru rozgrywa się w sennym miasteczku Centerville, gdzie sprawy zaczynają się robić dziwne. Zwierzęta znikają, elektronika ulega awarii, a dni stają się dziwnie długie. Okazuje się, że te anomalie są powiązane ze szczelinowaniem polarnym (wierceniami w poszukiwaniu ropy i gazu), które wytrąciło Ziemię z jej osi. W rezultacie zmarli powstają z grobów i stają się mięsożernymi zombie, pragnącymi swoich ulubionych rzeczy z czasów, gdy żyli. Mieszkańcy miasta muszą walczyć o przetrwanie z nieumarłymi.

WHAT LUCÍA SAW

Co obejrzeć na VOD w

Film oparty jest na prawdziwej historii Lucii Beatriz Torres, jedynej ocalałej z masakry jezuitów w Salwadorze w 1989 roku. W nocy 16 listopada 1989 r. sześciu jezuickich księży, ich kucharz i jej córka zostali zamordowani przez jednostkę batalionu Atlacatl armii salwadorskiej podczas wojny domowej w Salwadorze. Masakra była częścią szerszego rozprawienia się z lewicową opozycją przez rząd wspierany przez USA. Film opowiada historię masakry z perspektywy kobiety, pokazuje także następstwa masakry, gdy Lucia stara się uporać z traumą i szuka sprawiedliwości dla ofiar.

VELMA – SEZON 2

Co obejrzeć na VOD w

Animowany serial skupiający się na Velmie Dinkley, mózgu gangu Scooby-Doo Mystery Inc. Seria stanowi opowieść o początkach Velmy, zagłębiając się w jej złożoną przeszłość i w jaki sposób stała się detektywem, jakiego znamy z dzieciństwa.

TINY TOONS LOONIVERSITY

Co obejrzeć na VOD w

Animowany serial telewizyjny będący rebootem Tiny Toon Adventures i przedstawiający starsze wersje postaci. Serial opowiada o przyjaciołach, którzy uczęszczają do Acme Looniversity, wiodącej instytucji wyższej edukacji hijinx. Serial przedstawia bohaterów w bardziej dojrzałym świetle niż w oryginalnej serii, ale nadal zachowuje ten sam humor i odniesienia do popkultury.

DISNEY+

DOBRZY NIEZNAJOMI

Co obejrzeć na VOD w

Fantasy romans, który koncentruje się wokół Adama, scenarzysty mieszkającego w prawie pustym londyńskim wieżowcu. Jego życie przybiera nieoczekiwany obrót, gdy spotyka tajemniczego sąsiada, Harry’ego. W miarę rozwoju ich związku Adam zostaje popchnięty w kierunku swojego domu z dzieciństwa, gdzie dokonuje zaskakującego odkrycia. Wydaje się, że jego zmarli rodzice żyją i mają się dobrze, żyją dokładnie tak, jak w dniu swojej śmierci 30 lat temu.

DUCH

Co obejrzeć na VOD w

Południowokoreański thriller szpiegowski oparty na powieści chińskiej autorki Mai Jia z 2007 roku. W 1933 roku w Korei, pod okupacją japońską, grupa bojowników ruchu oporu znana jako „Duchy” planuje zamordowanie nowego japońskiego gubernatora generalnego. Jednak ich plany zostają pokrzyżowane, gdy tajemnicza postać znana jako „Upiór” zaczyna zabijać członków ruchu oporu.

AMAZON PRIME VIDEO

ONI – SEZON 2

Seria antologii horrorów stworzona przez Little Marvina. Akcja rozgrywa się w różnych okresach i porusza tematy rasy, klasy i płci w Ameryce.

RUBY SPARKS

Co obejrzeć na VOD w

Film opowiada historię młodego pisarza, Calvina, który cierpi na blokadę twórczą. Jego sytuacja zmienia się, gdy nagle wymyśla postać kobiety o imieniu Ruby Sparks, która staje się rzeczywistością. Calvin odkrywa, że może kontrolować życie Ruby poprzez pisanie o niej w swojej maszynie do pisania. Jednak jego manipulacje prowadzą do coraz bardziej nieprzewidywalnych i problematycznych sytuacji.

DICK I JANE

Co obejrzeć na VOD w

Komedia z 1977 roku, której główne role grają George Segal jako Dick Harper i Jane Fonda jako Jane Harper. Dick i Jane Harper to typowe amerykańskie małżeństwo, które prowadzi spokojne życie. Jednak ich świat rozpada się, gdy Dick traci pracę w wyniku upadku firmy, w której pracował. Zdesperowani, próbują utrzymać swój dotychczasowy standard życia, podejmując coraz bardziej szalone i niezwykłe środki, aby zarobić pieniądze. Ich działania prowadzą do serii komediowych i absurdalnych sytuacji.

PIĘKNA KATASTROFA 2

Dla fanów komedii – Piękna Katastrofa 2, która rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się pierwszy film. Abby i Travis budzą się w Las Vegas po szalonej nocy i odkrywają, że są małżeństwem! Ich nowo zdobyte bogactwo dzięki wygranym w kasynie Abby napędza ekstrawagancki miesiąc miodowy w Meksyku, ale zanim będą mogli naprawdę odpocząć, szalone wieczory kawalerskie i panieńskie oraz mściwy mafioso szukający zemsty za swoje straty w hazardzie, pogrążają ich świat w chaosie.

97 MINUT DO ŚMIERCI

Co obejrzeć na VOD w

Brytyjski thriller akcji. Samolot Boeing 767 zostaje porwany i w ciągu zaledwie 97 minut ma się rozbić z powodu braku paliwa. Historia toczy się z tykaniem zegara, gdy pasażerowie i władze zmagają się z sytuacją. Na pokładzie jest tajny agent, który może pomóc, ale czy jest tym, kim się wydaje?

 

Zobacz też: Kwietniowe premiery na Netflixie, HBO Max i Prime Video!

Jeżeli szukasz innych filmów, to dobrą wyszukiwarką jest Bestflix.pl, który jest świetnym sposobem do wyszukiwania nowych filmów i seriali na platformie Netflix. Dodatkowo warto zainteresować się VPN, zwłaszcza kiedy wybrany przez Ciebie film na wieczór nie posiada polskiego wydania!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Shogun na Disney+ - Recenzja ze Spoilerami - Brak Szacunku
Następny Fallout 4 Next Gen na PS5: Błąd naprawiony, gra dostępna do gry już dzisiaj!