Counter-Strike 2 oficjalnie potwierdzony przez Valve


Valve niespodziewanie ogłosiło, że gra Counter-Strike 2 zostanie wydana latem 2023 r., a od dziś dostępne będą ograniczone testy dla niektórych graczy Counter-Strike: Global Offensive. Kwalifikacja będzie zależała od „wielu czynników”, w tym czasu gry i stanu konta Steam. Wybrani gracze automatycznie otrzymają zaproszenie za pośrednictwem głównego menu CS:GO. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak uzyskać dostęp do wersji beta CS2, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi ograniczonego testowania.

Counter-Strike 2 będzie również darmowym uaktualnieniem do CS:GO, a wszystkie przedmioty graczy z CS:GO zostaną przeniesione do nowej wersji Counter-Strike. Zasadniczo brzmi to tak, jakby Counter-Strike 2 zastąpi CS:GO – coś, czego gracze nie byli pewni, kiedy po raz pierwszy zaczęły krążyć plotki o CS2.

Wraz z ogłoszeniem, Valve opublikowało również trzy filmy, które pokazują, czego można się spodziewać po ogromnej i transformacyjnej aktualizacji Counter-Strike wykonanej przy użyciu silnika Source 2. „Leveling up the World” pokazało ulepszone mapy i przeróbki grafiki, „Moving Beyond Tick Rate” ogłosiło, że częstotliwość tików nie będzie już miała znaczenia (poruszanie się i strzelanie będą „równie responsywne”), a „Responsive Smokes” szczegółowo opisał nową „dynamiczną objętość” natury granatów dymnych.

Twórcy map dla społeczności będą mogli również korzystać ze Source 2, w tym z warsztatu przedmiotów Source 2, który będzie można wypróbować w okresie ograniczonych testów.

Counter-Strike 2: Leveling Up The World

 

Counter-Strike 2: Moving Beyond Tick Rate

 

Counter-Strike 2: Responsive Smokes

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Diablo IV - Klasy Postaci - Poradnik
Następny Najlepsze Item Cards w Pokémon TCG. Po jakie karty przedmiotu sięgać?