Diablo 4 Crossplay: Odkrywamy możliwości gry Co-Op na różnych platformach


Staw czoła epickim bitwom i zstąp do groźnych lochów w Diablo 4, gdzie dzięki crossplay możesz dołączyć do swoich znajomych na PC, PlayStation i Xbox.

Nie da się ukryć, że seria Diablo ma swoje niezaprzeczalne uroki, a Diablo 4 nie jest wyjątkiem. Jedną z funkcji, która czyni tę część jeszcze bardziej atrakcyjną, jest możliwość gry w trybie crossplay. Długo oczekiwana funkcja pozwala Ci łączyć siły ze znajomymi, bez względu na platformę, którą używacie, oferując naprawdę wciągające doświadczenia kooperacyjne.

Funkcja crossplay w Diablo 4 to błogosławieństwo dla tych, którzy chcą stawić czoła falom wrogów i podbić ponure lochy ze swoimi przyjaciółmi. Jest w tym szczególny urok, gdy dołączasz do swoich towarzyszy, niezależnie od tego, czy grają na PC, PlayStation czy Xbox.

Tak, Diablo 4 Ma Crossplay

Jeśli zastanawiasz się nad crossplay w Diablo 4, mamy dla Ciebie dobre wiadomości – funkcja ta jest w pełni obsługiwana na wszystkich platformach. Nie ma znaczenia, czy grasz na PC, PS5, Xbox Series X, PS4 czy Xbox One, wszyscy możecie stworzyć zespół i stawić czoła wyzwaniom, jakie stawia przed Wami gra. Wystarczy, że będziecie na tym samym Poziomie Świata Diablo 4, a łatwo dołączycie do siebie w grze.

Dodatkowo, Diablo 4 oferuje także cross progression, co oznacza, że możesz przenosić swój postęp pomiędzy wieloma platformami, pod warunkiem, że konto Battle.net jest do nich podłączone. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz przełączać się pomiędzy PC, PlayStation i Xbox, musisz nabyć grę osobno na każdą z platform.

Jak Rozpocząć Online Co-Op w Diablo 4

Co-op online to kluczowy element doświadczenia gry w Diablo 4. Aby rozpocząć sesję online co-op, musisz przejść do zakładki Społeczność na ekranie mapy. Tutaj znajdziesz listę swoich znajomych z Battle.net. Jeśli nie możesz znaleźć znajomego, po prostu dodaj go, korzystając z opcji „Dodaj znajomego”, wpisując ich adres e-mail lub BattleTag.

Po tym, jak pojawią się na liście znajomych, możesz zaprosić ich na sesję co-op w Diablo 4. Pamiętaj, że nie zostaniesz automatycznie przeniesiony do lokalizacji swojego partnera do gry co-op. Użyj funkcji szybkiego podróżowania w Diablo 4, aby dotrzeć do tego samego obszaru co Twój przyjaciel.

Doświadczenie Diablo 4 Couch Co-Op

Dla tych, którzy preferują lokalny co-op, Diablo 4 oferuje funkcję couch co-op na PlayStation i Xbox. Możesz zespolić się z kolegą na tej samej konsoli i przeciąć drogę przez lochy. Potrzebujesz tylko jednej kopii Diablo 4 i indywidualnych kont Battle.net, aby dołączyć do sesji. Niestety, ta funkcja nie jest dostępna dla graczy na PC ze względu na techniczne ograniczenia.

Funkcje crossplay i co-op w Diablo 4 naprawdę podnoszą doświadczenia z gry na wyższy poziom, oferując zarówno elastyczność, jak i ekscytujące możliwości wieloosobowej rozgrywki. Więc przygotuj się, zgromadź swoich znajomych na różnych platformach i przygotuj się na ekscytujące doświadczenia z Diablo 4.

Zobacz także nasz artykuł opisujący klasy postaci w Diablo 4. Możesz też się zastanawiać, jak odblokować konia w tej grze, więc w tym także Ci pomożemy. Koniecznie też zajrzyj do naszego obszernego poradnika World Bossów w Diablo 4.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Diablo 4 - World Bosses / Bossowie Świata - Jak ich pokonać i odnaleźć?
Następny Dokumenty True Crime na Netflixie, HBO Max i Disney+