Evercade -R: Twoje wejście do świata klasycznych gier


Blaze Entertainment z przyjemnością ogłasza odświeżenie swojej linii konsol do gier retro Evercade, oferując prostszy i bardziej przystępny cenowo sposób na rozpoczęcie korzystania z Evercade i jego ekosystemu fizycznych kartridży.

Seria Evercade -R obejmuje zarówno podstawowe konsole Evercade (Evercade VS i Evercade EXP), które otrzymały nowy wygląd, prostsze opakowanie i jeden dołączony kartridż. Szczegóły zestawów zostaną ogłoszone jeszcze w tym miesiącu. Evercade VS-R jest teraz dostępny w kolorze szarym z turkusowymi akcentami, przednią diodą LED i przyciskiem zasilania. Nadal posiada podwójne gniazdo na kartridże i cztery porty USB do lokalnej gry wieloosobowej. Wyjście HDMI umożliwia grę w gry retro na telewizorze lub monitorze w rozdzielczości 1080p.

Oprogramowanie konsoli zawiera teraz opcję obracania ekranu TATE, dzięki czemu możesz grać w pionowe gry na dużym ekranie. Łączność Wi-Fi umożliwia łatwą aktualizację oprogramowania konsoli.

W zestawie Evercade VS-R znajduje się jeden kontroler (także w kolorze szarym z turkusowymi akcentami), jeden kabel zasilający micro-USB, jeden kabel HDMI i jedna kolekcja kartridży Evercade w nowym formacie Giga Cart.

Evercade EXP-R i Evercade VS-R - oficjalny zwiastun

Cena Evercade VS-R wynosi teraz 89,99 GBP, 99,99 USD i 109,99 EUR. Polska cena zostanie ogłoszona wkrótce.

Ulepszony Evercade EXP to Evercade EXP-R

Evercade EXP-R wprowadza wiele zmian w stosunku do oryginalnego Evercade EXP. Konsola jest teraz dostępna w kolorze szarym z turkusowymi akcentami na przyciskach Menu, Start i Select, a także na przycisku zasilania. Nowy teksturowany uchwyt z tyłu zapewnia dodatkowy komfort podczas dłuższych sesji grania.

Podobnie jak poprzedni model, Evercade EXP-R korzysta z Wi-Fi dla łatwych aktualizacji i zawiera przycisk TATE, umożliwiający łatwe obracanie konsoli i grę w pionowe gry z dokładnymi proporcjami ekranu.

Evercade EXP-R będzie dostarczany z kablem ładującym USB-C oraz jedną kolekcją kartridży Evercade w nowym formacie Giga Cart. Szczegóły zostaną ujawnione wkrótce.

Cena Evercade EXP-R wynosi teraz 99,99 GBP, 99,99 USD i 119,99 EUR. Polska cena zostanie ogłoszona wkrótce.

Nowości nie tylko w przypadku konsol

Wraz z Evercade EXP-R w lipcu zadebiutuje również Evercade TATE Grip. Jest to nowe urządzenie peryferyjne, które umożliwia umieszczenie Evercade EXP lub Evercade EXP-R w wygodnej podstawie przypominającej kontroler. Pozwala to na dłuższe granie w gry TATE z dokładniejszymi proporcjami ekranu.

Evercade TATE Grip będzie sprzedawany oddzielnie i jego cena zostanie ogłoszona wkrótce.

Dzięki serii Evercade -R, Blaze Entertainment zapewnia fanom retro gier bardziej przystępny i wygodny sposób na cieszenie się swoimi ulubionymi klasycznymi tytułami.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Czy obejrzeć serial Fallout, jeśli nie znam gier?
Następny Nisha J. Tuli: Tron Królowej Słońca - recenzja książki