Exploit w Diablo 4 pozwala szybko zdobywać poziomy


Szukasz sposobu na szybkie wbicie poziomów w Diablo 4 Sezon 4? Okazuje się, że istnieje ciekawy exploit, który wykorzystuje system eliksirów i może znacząco przyspieszyć Twój progres! Tylko pamiętaj, że wykorzystywanie takich błędów gry nie jest do końca dobrze postrzegane przez twórców oraz innych graczy.

Sezon 4 Diablo 4: Loot Reborn zbiera świetne recenzje i jest uznawany za powiew świeżości, którego gra naprawdę potrzebowała i to pomimo stosunkowo niedawnej premiery. Gracze zachwyceni są zmianami wprowadzonymi przez Blizzard, które testowane były na serwerze PTR przed premierą sezonu. Oprócz nowych mechanik związanych z przedmiotami, odświeżone Pieczarny Przypływ (Helltides) oraz ogromne ilości EXP, jakie można tam zdobyć, sprawiają, że początkowa faza gry staje się o wiele łatwiejsza. Jednak dla tych, którzy jeszcze nie dotarli do endgamu, istnieje sposób, który może pomóc.

Gracz z Subreddita Diablo 4 podzielił się wskazówką, jak niższego poziomowi gracze mogą niezawodnie zdobyć darmowe boostery EXP. Z tego właśnie powodu Kerigar okrzyknięto „najlepszym miastem” w Diablo 4 Sezon 4.

Diablo 4 exploit

Jak wykorzystać exploit na EXP w Diablo 4?

Wykorzystanie tego exploit’a jest bardzo proste i tak naprawdę składa się tylko z jednego kroku: przebywaj w okolicy Obelisku Rzemieślnika (Artificer’s Obelisk) w mieście Cerrigar. Dlaczego akurat tam? Exploit polega na nieświadomej pomocy ze strony graczy high-level, którzy przygotowują się do nowego endgamowego lochów Sezonu 4 – „The Pit”. The Pit jest jednym z najtrudniejszych wyzwań w tym sezonie, a Obelisk Rzemieślnika służy do jego uruchomienia. Znajduje się on właśnie w mieście Kerigar. Gracze endgamowi, wchodzący do The Pit, przygotowują się przed Obeliskiem, m.in. popijając Eliksiry, które ułatwią im przejście lochów. Niektóre Eliksiry w Diablo 4 oferują wzmocnienia również dla pobliskich graczy, w tym pożądane boostery EXP.

Jeśli będziesz wystarczająco długo przebywać w pobliżu Obelisku Rzemieślnika w Cerrigar, możesz otrzymać darmowe boostery EXP od graczy przygotowujących się do The Pit. Najlepsze jest to, że nikomu to realnie nie przeszkadza – inni gracze i tak zamierzali wzmocnić się przed wejściem do lochów. Warto uczynić Cerrigar swoim głównym miastem w Sezonie 4, chociażby ze względu na ten exploit. Im szybciej awansujesz i odblokujesz wyższe poziomy Świata (World Tiers), tym szybciej będziesz mógł doświadczyć nowych mechanik, takich jak Większe Affiksy (Greater Affixes). Czy więc jest to tak naprawdę exploit czy po prostu wykorzystanie świadomej mechaniki gry?

Diablo 4 exploit

Pamiętaj, że exploit’y są ogólnie rzecz biorąc źle postrzegane przez społeczność gry, chociaż wydaje się, że ten akurat nikomu nie przeszkadza. Może się zdarzyć, że exploit zostanie załatany przez deweloperów w przyszłej aktualizacji. Mimo wszystko, jeśli szukasz sposobu na szybsze zdobywanie poziomów na początku Sezonu 4, to może być to dla Ciebie opcja. Jednocześnie zalecamy skupianie się przede wszystkim na rozgrywce i odkrywaniu nowych treści wprowadzonych w Sezonie 4. Diablo 4 to przede wszystkim świetna zabawa, a szybkie wbicie poziomów nie powinno być priorytetem. Jeżeli potrzebujesz więcej porad z Diablo 4, to sprawdź nasz poradnik z aspektami oraz poradnik endgame do tej gry.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Kim jest Jabba the Hutt - krótka charakterystyka postaci!
Następny Kup Playstation 5 i zgarnij Playstation Portal! Nietypowy konkurs!